جشن تیم بدمینتون بانوان بندرعباس چگونه بود؟

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا بوشهر، مراسم تعطیلات این تیم بدمینتون کارکنان واحد خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس که موفق به کسب عنوان قهرمانی منطقه 6 شدند با حضور رئیس و مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ورزش را یکی از مهم ترین عوامل سلامت و پویایی جامعه دانست و گفت: نقش ورزش در پویایی و سلامت جامعه بر هیچکس پوشیده نیست.

محمدحسین رنجبر عرصه ورزش را محل رقابت و دوستی دانست و یادآور شد: ورزش به جای رقابتی بودن، افراد را با افکار، ملیت ها و قومیت های مختلف دور هم جمع می کند و نوید سلامت و تندرستی را می دهد.

جشن تیم بدمینتون بانوان بندرعباس چگونه بود؟

وی خواستار حرکت روزافزون ورزش در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر شد و تاکید کرد: باید به ورزش به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر به ویژه ورزش همگانی و قهرمانی کارکنان و دانشجویان توجه ویژه شود. . بودن.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر همچنین از آخرین بازی های تیم بدمینتون بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس خبر داد و گفت: این تیم متشکل از اساتید و کارکنان این دانشگاه موفق به کسب مدال قهرمانی شد. از بازی های منطقه 6

جشن تیم بدمینتون بانوان بندرعباس چگونه بود؟

محمود صباحی زاده افزود: تیم بدمینتون بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با حمایت اداره تربیت بدنی دانشگاه برای رقابت در منطقه 6 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان راهی این شهرستان شد و موفق شد شرکت در یک مسابقه نفس گیر برنده شوید و عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورید.

وی تاکید کرد: اعضای تیم بدمینتون بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس فرشتک مجاری آزاد، مرضیه جهرمی، مرضیه نظری، شهلا پاسلار و زهرا باباپور بودند که فاطمه نگداری و ربا را همراهی می کردند.

  هماهنگی روسیه و چین برای مقابله با تحریم های آمریکا

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ابراز امیدواری کرد که تیم بدمینتون این دانشگاه با تمرینات فشرده و منسجم رتبه قابل قبولی را در مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی کسب کند.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید