جشنواره هنرهای صدای مهر با محوریت هنرمندان دارای معلولیت آغاز می شود

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، مراسم افتتاحیه جشنواره آوای مهر امروز چهارشنبه 14 مردادماه از ساعت 19:30 تا 20:30 در خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می شود.

این جشنواره به همت اداره کل بهزیستی استان تهران و با مشارکت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران، موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد و سایر نهادها برگزار می شود. علی محمد قادری (معاون وزیر و رئیس سازمان اجتماعی کشور)، حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی ایران) و دیگر شخصیت های سیاسی، فرهنگی و هنری.

این جشنواره ویژه افراد دارای معلولیت و در سه بخش «موسیقی»، «ادبیات» و «خوشنویسی» برگزار می‌شود و لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس زیر ارسال کنند. دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان پیروزی، 400 دستگاه، انتهای خیابان بایزید بسطامی، دکتر. خانه موزه معین و استاد امیرجاهد.

سمانه زمانی (مدیر جشنواره و مدیرکل بهزیستی استان تهران) درباره این جشنواره گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را تا پایان آبان ماه روی لوح فشرده کپی کرده و پس از تکمیل فرم درخواست ارسال کنند. فرم مربوطه و آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایید. نتایج اعلام و بررسی آثار در آذرماه انجام خواهد شد.

وی افزود: پیش بینی می شود در دی ماه اجراهای صحنه ای داشته باشیم و در نهایت اجرای صحنه ای برگزیدگان را در جشنواره داشته باشیم. مراسم اختتامیه و اعلام برندگان نهایی قرار است در بهمن ماه برگزار شود.

جشنواره هنر

زمانی درباره شرایط سنی شرکت کنندگان گفت: گروه سنی شرکت کنندگان در گروه الف 5 تا 11 سال، گروه ب 12 تا 18 سال، گروه ج 19 تا 35 سال و گروه ج 36 سال به بالا و گروه سنی D که با توجه به انواع معلولیت ها از یکدیگر جدا می شوند.

  پیش بینی بازار سهام برای فردا سه شنبه 2 آبان 1400 - اندیشه معاصر

وی در خاتمه درباره جزئیات بخش های این جشنواره گفت: بخش موسیقی در قالب تک نوازی، دونوازی و آنسامبل اجرا می شود. علاقه مندان باید یک قطعه را حداقل 3 دقیقه و حداکثر 5 دقیقه ضبط کنند. بخش شعر و ادبیات شامل شعر نو، کلاسیک و آثار ادبی است و موضوع رایگان خواهد بود. بخش خوشنویسی در سه بخش قلم، تحریر و خوشنویسی برگزار می شود و موضوع آزاد خواهد بود و هر شرکت کننده حق دارد اثری در سایز 50*70 یا A3 بدون قاب یا پاسپارتو به دبیرخانه ارسال کند.

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید