جشنواره ملی «آیات، علوم و هنرهای قرآنی» برگزار می شود.

محمد قاسمی پیربلوتی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکورد از برگزاری جشنواره ملی امامت و مهدویت با موضوع آیات قرآنی، علوم و هنر در اسفند 1401 در این دانشگاه خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت. توجه ویژه باید به توسعه و دستاوردهای عالی دانشگاه پرداخته شود، این دانشگاه به مسائل معنوی به ویژه گفتمان در موضوع امامت و مهدویت اختصاص دارد.

وی همچنین از برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره ملی مهدویت با حضور اعضای کمیته استانی جشنواره در سالن اجتماعات شهدای ساختمان فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکورد خبر داد و به برگزاری جشنواره های امامت و مهدویت در 31 استان کشور با 31 موضوع مختلف افزود: اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند آثار و مقالات خود را در زمینه هنرهای تجسمی، نمایشی و تجسمی با موضوع آیات قرآن ارسال کنند. ، علوم و هنر به دبیرخانه جشنواره، یافتن در ساختمان فرهنگ.

جشنواره ملی «آیات، علوم و هنرهای قرآنی» برگزار می شود.

دبیر اجرایی جشنواره امامت و مهدویت با موضوع آیات، علوم و هنرهای قرآنی یادآور شد: پس از بررسی و ارزیابی آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، پنجم شعبان مصادف با میلاد با سعادت امام سجاد(ع) بود. (علیه السلام) در جشنواره سراسری آیات، علوم و هنرهای قرآنی با حضور مسئولان. از برگزیدگان این جشنواره در استان و استان تجلیل خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: در پایان جلسه هماهنگی جشنواره ملی مهدوی، تصمیمات مسئولان کمیته های مختلف استانی جشنواره علمی، فرهنگی و هنری امامت و مهدوی با موضوع جشنواره سراسری آیات، علوم و هنرهای قرآنی توسط حجت الاسلام رضا قاسمی نژاد از مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اعطا شد.

  تصویر تند و تیز مهناز افشار – اندیشه مدرن

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید