جستجو برای یافتن مفقودین سیلاب تهران ادامه دارد

1089582 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، شاهین فتحی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، امدادرسانی به فیروزکو را ادامه دارد و گفت: بیش از 150 امدادگر در حال امدادرسانی هستند و جستجو برای یافتن مفقودان ادامه دارد.

فتحی صبح جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از منطقه امامزاده داوود، چندین شهر استان تهران از جمله فیروزکو دچار سیل و رانش گل شده و بیش از 150 امدادگر برای امداد رسانی و جستجو برای یافتن مفقودین ادامه دارد.

وی گفت: با توجه به بارندگی های مکرر و گسترش سیل در فیروزکو، تیم های پشتیبانی از استان های معین از جمله سمنان و مازندران نیز وارد این شهرستان شده اند و بیش از 100 امدادگر و عامل در فیروزکو در حال امدادرسانی هستند و این عملیات در حال انجام است. در چهار روستای این شهرستان در حال پردازش است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران بالگرد سازمان امداد و نجات هلال احمر و همچنین قطارهای راه آهن را همکاری لازم در این عملیات دانست و افزود: 16 خودروی عملیاتی و یک دستگاه آمبولانس در این عملیات مشارکت داشتند. ، امداد و نجات، دو واگن، یک هلیکوپتر، یک وسیله نقلیه پیام ها، سه تیم با سگ های جستجوگر درگیر هستند.

فتحی بیان کرد: در این عملیات یک هزار و 279 بسته غذایی، یک هزار و 800 تخته پتو، 600 تخته فرش، 10 هزار و 604 عدد آب معدنی و … بین سیل زدگان توزیع شده و تاکنون 50 خانواده اسکان اضطراری دریافت کرده اند که تغذیه اضطراری برای حادثه دیدگان ادامه دارد.

  توافق بین رژیم صهیونیستی و ترکیه برای تبادل سفیر

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید