جزئیات مهاجم سرطانی دورتموند

1087912 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دورتموند فاش کرد که سباستین هالر، خرید جدید این باشگاه به سرطان بیضه مبتلا شده است.

هالر 28 ساله در ژوئیه از آژاکس پس از لذت بردن از یک فصل دیدنی 2022-2021 به دورتموند پیوست، به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا که در هشت بازی 11 گل به ثمر رساند. اما این مهاجم در جریان تمرینات پیش فصل باشگاه جدیدش بیمار شد و معاینات پزشکی بعدی بیماری را تایید کرد.

دورتموند در مورد هالر چه گفت؟

باشگاه دورتموند در سایت رسمی خود توضیح داد: سباستین هالر مهاجم دورتموند به دلیل بیماری مجبور شد کمپ تمرینی باشگاه در باد راگاز سوئیس را زودتر ترک کند و به شهر دورتموند بازگشت. طی معاینات پزشکی فشرده در طول روز، در نهایت تومور در بیضه ها کشف شد و آزمایشات تکمیلی در روزهای بعد در مرکز درمانی تخصصی انجام خواهد شد. دورتموند درخواست می کند که حریم خصوصی بازیکن و خانواده اش رعایت شود و سوالی مطرح نشود. به محض کسب اطلاعات بیشتر، با مشورت بازیکن به شما اطلاع خواهیم داد.»

بازیکن 28 ساله ملی پوش ساحل عاج از احساس ناخوشی پس از تمرین صبح دوشنبه شکایت کرد. سباستین کل، مدیر ورزشی دورتموند گفت: این خبر برای سباستین هالر و همه ما شوکه کننده بود. تمام خانواده دورتموند برای سباستین آرزوی بهبودی کامل دارند و ما می توانیم به زودی دوباره او را در آغوش بگیریم. ما هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم بهترین درمان ممکن را دریافت خواهید کرد.

انتهای پیام/4048/

  نمایش ناامید کننده قاسمی نژاد! + جزئیات | اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید