جزئیات دیدار ایران و روسیه از زبان کارپین

جزئیات دیدار ایران و روسیه از زبان کارپین

من گزارش میدم اعتدال و به گزارش خبرگزاری تاس، والری کارپین سرمربی تیم ملی روسیه درباره بازی دوستانه با ایران گفت: بازی دوستانه با ایران سه شنبه 24 نوامبر یا چهارشنبه 25 نوامبر برگزار می شود. وی درباره این دیدار گفت: 99 درصد بازی مقابل ایران 24 یا 25 آبان در تهران یا قطر برگزار می شود.

ابتدا تیم ملی روسیه در بیشکک یک بازی دوستانه با تیم قرقیزستان برگزار می کند و اتحادیه فوتبال روسیه با اتحادیه فوتبال بوسنی و هرزگوین برای برگزاری دیداری بین تیم های دو کشور به توافق رسیده است. در ادامه برخی از بازیکنان تیم بوسنی به دیدار مقابل روسیه اعتراض کردند.

سرمربی روسیه ادامه داد: نمی دانم بازی با بوسنی برگزار می شود یا خیر. من به گزینه های بازی در کدام تیم نگاه نمی کنم. در هر صورت مذاکراتی در این زمینه انجام خواهد شد.

شب گذشته (سه شنبه) اتحادیه فوتبال اروپا روسیه را از حضور در یورو 2024 کنار گذاشت، پیش از این فیفا روسیه را از ادامه انتخابی جام جهانی 2022 محروم کرد، فدراسیون فوتبال روسیه هنوز در این مورد واکنشی نشان نداده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نیز اعلام کرد که انتظار دارد دیدار دوستانه بین تیم های ملی روسیه و بوسنی و هرزگوین برگزار شود. به گفته پوتین، ورزش باید مردم را متحد کند.

  شب تلخ این پرسپولیسی در زاگرب!

دیدگاهتان را بنویسید