جزئیات حضور نیروهای مسلح در رقابت‌های بین‌المللی نظامی روسیه ۲۰۲۲

1089430 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، امیر سید کمال پیمبری ظهر امروز در نشست خبری اعزام تیم های نظامی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات بین المللی نظامی روسیه 2022، اظهار کرد: از سال 2016 چندین سال می گذرد. که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دعوت روسیه در مسابقات بین‌المللی شرکت می‌کند و از سال دوم حضور در این مسابقات موفق به کسب مجوز میزبانی برخی از رشته‌های این مسابقات شد.

وی افزود: این مسابقات در این شش سال از عمر خود توانسته تاثیر بسزایی در آموزش نیروهای مسلح، توسعه زیرساخت های آموزشی و آشنایی با روش های مختلف و در نهایت آشنایی پرسنل نیروهای مسلح داشته باشد. با آخرین پیشرفت ها در زمینه آموزش نیروهای مسلح جهان.

امیر پیمبری: با حضور در این مرحله توانسته ایم دیپلماسی دفاعی خود را گسترش دهیم و تعاملات آموزشی نیروهای مسلح با سایر کشورها را افزایش دهیم که این امر ناشی از حضور سازماندهی شده تیم های نظامی کشورمان در این مسابقات است.

رئیس اداره آموزش و پرورش ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تیم های منتخب جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مسابقات امسال مشخص شدند، گفت: این مسابقات با حضور 14 تیم منتج شده است. در این مسابقات که 294 نفر از پرسنل نیروهای مسلح در این 14 نفر شرکت کردند، از 24 مرداد لغایت 14 شهریور سال جاری در 12 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همچنین میزبان سه دوره غواصی عمیق در کنارک به همت ارتش جمهوری اسلامی ایران، یک دوره ویژه تک تیرانداز در استان یزد به همت نیروی زمینی سپاه و یک دوره پهپاد در کاشان به همت ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. نیروی هوافضای سپاه

  ماجرای بارداری سحر قریشی توسط بازیگر معروف / عکس های سحر قریشی و مهدی طارمی - تفکر معاصر

امیر پیمبری با بیان اینکه تیم های شرکت کننده را در 11 رشته به خارج از کشور اعزام خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: تیم حامل نفرات هفته گذشته به چین اعزام شد و بقیه تیم ها تا هفته آینده به روسیه، قزاقستان، بلاروس، ازبکستان و آذربایجان اعزام خواهند شد. ارسال شد

رئیس اداره آموزش و پرورش ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: تیم ناو با مسئولیت سپاه به چین اعزام شده است، تیم تانک با مسئولیت ارتش در حال اعزام به روسیه، قطبی است. اعزام تیم ستاره به بلاروس با مسئولیت ارتش دو فروند ناو نیروی دریایی ارتش با 85 نفر برای شرکت در جام دریا به آذربایجان اعزام می شود. میدان محیط امن با مسئولیت ارتش نیز به ازبکستان اعزام خواهد شد.

وی گفت: در کمپین سایان تیم با مسئولیت ارتش به روسیه و در حوزه تکاوران دریایی نیز تیم ها به روسیه اعزام می شوند. تیمی 12 نفره را برای ارائه آثار فرهنگی و هنری در حوزه ارتش و فرهنگ اعزام خواهیم کرد.

امیر پیمبری با بیان اینکه فرجه اعزام سه تیم به این مسابقات را بر عهده دارد، افزود: تیم گشت جاده ای به ازبکستان، تیم انتظامی به روسیه و تیم جهت یابی نیز با مسئولیت از قزاقستان اعزام می شوند. فاراژ.

رئیس اداره آموزش و پرورش ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دانشمندان وزارت دفاع در حال برنامه ریزی هستند تا بتوانیم در این مسابقات از تجهیزات خودمان استفاده کنیم و در این راستا تیم تحقیقاتی از این وزارتخانه تشکیل شده است. نیروهای دفاعی در کنار تیم اصلی حضور خواهند داشت تا نیازهای تیم را در ادامه کار تحقیقاتی و برنامه ریزی بررسی کنند.

  مسؤولان نامگذاری سال را جدی بگیرند/ زمینه های علمی در راستای اکولوژی ایجاد کنند

وی گفت: امسال 37 کشور در این مسابقات شرکت کردند و در 34 رشته به رقابت خواهند پرداخت و 12 کشور میزبان این مسابقات هستند.

امیر پیمبری در تشریح جزئیات میزبانی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات گفت: در میدان غواصی عمیق کنارک میزبان کشورهای واسیا، سوزیا، چین، هند، ویتنام و ونزوئلا خواهیم بود.

وی گفت: در حوزه پهپاد علاوه بر جمهوری اسلامی ایران میزبان کشورهای پاکستان، هند، ارمنستان، بلاروس و روسیه هستیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تشریح جزئیات میزبانی مسابقات در رشته تیراندازی ویژه تک تیرانداز گفت: در این مسابقات روسیه، آذربایجان، بلاروس، ویتنام، هند، زیمبابوه، قرقیزستان، چین، پاکستان و ازبکستان در استان یزد میزبانی می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید