جزئیات جدید از دستگیری تیم تروریستی اسرائیل

متن دومین اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره این گروه تروریستی به شرح زیر است:

به نام خدا

در پی اعلام گزارش دستگیری یک گروه تروریستی مرتبط با رژیم غاصب صهیونیستی، برخی از اطلاعات واصله به اطلاع ملت شریف ایران می‌رسد.

1- هدف تروریست های مرتبط با رژیم صهیونیستی منفجر کردن مرکز حساس صنایع دفاعی این کشور بود.

2- صهیونیست های جنایتکار با توجه به اهمیت و حساسیت مرکز مورد نظر، پیچیده ترین روش های ترکیبی را برای شناسایی جغرافیای هدف و انهدام گسترده آن طراحی کرده اند.

3- عناصر عملیاتی گروه ضربت از اعضای گروهک تروریستی و مزدور کومله هستند که مستقیماً توسط عبدالله مهتدی سرکرده این گروه برای این ماموریت انتخاب و به مقامات موساد معرفی شدند. گفتنی است، پرداخت پول گروهک کومله به رژیم صهیونیستی در گذشته علنی و مستند بود، اما این ارتباط در سال های اخیر کاملاً نزدیک و نیمه علنی شده است تا جایی که رژیم صهیونیستی عملیات نیابتی انجام داد. از عملکرد شناخته شده این گروه مزدور شده است.

4- سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از دستگیری تروریست ها و در مرحله اول برای حفظ ارتباط خود با عوامل موساد، دستگیری ها را کاملا سفید کردند. این رویکرد امکان شناسایی تمامی اعضای تیم های عملیاتی، روش های پشتیبانی و مدیریت عملیاتی سازمان موساد و تعیین زمان دقیق عملیات را فراهم کرد. این سازمان تروریستی پس از ناکامی بزرگ در اجرای عملیات و بدون اطلاع از وضعیت تیم عملیاتی، همدستان و تجهیزات حساس همراه آنها، یکشنبه گذشته به گروهک مزدور کومله دستور داد و از دستگیری تعدادی از اعضای آن خبر داد. در اقدامی بی سابقه انجام دهید! وزارت کشور در روزهای آتی پس از رفع برخی اطلاعات و ملاحظات حفاظتی، تعداد و هویت عوامل دستگیر شده و همچنین عناصر مرتبط مقیم خارج از کشور را اعلام خواهد کرد.

  ستاری فر: تشکیل کلاس های نوبتی در مدارس ممنوع است

5- حجم و کمیت تجهیزات با تروریست ها به حدی بود که امکان حمل مستقیم آن توسط اعضای تیم عملیاتی وجود نداشت. بنابراین از اقلیم کردستان عراق به صورت جاسازی شده در لباس و از مسیر کولبری وارد کشور شدند.

6- برخی از سلاح ها و تجهیزات ضبط شده از تروریست ها به شرح زیر است:

1/6- تعداد 8 بمب بسیار قوی برای منفجر کردن هدف اصلی و 8 بمب کوچک برای انهدام تجهیزات تیم پس از عملیات اصلی.

2/6- 4 تپانچه مخصوص با صدا خفه کن و تعداد زیادی فشنگ همراه.

6/3- جدیدترین نسخه های سیستم های ارتباطی ویندوز رد، تعداد قابل توجهی لپ تاپ و تلفن همراه و روترهای اختصاصی.

6/4- وسایل فنی ویژه برای ایجاد اختلال در سیستم های کنترل محیط هدف و همچنین انفجار از راه دور.

5/6- مجموعه کامل ابزار آرایش، کلاه گیس و ابزار تعویض اثر انگشت.

6/6- مقادیر قابل توجهی ارزهای خارجی و ریال ایران.

۶/۷- انواع شناسنامه های جعلی ایرانی و غیر ایرانی.

7- وزارت اطلاعات ضمن سپاسگزاری خاضعانه از خداوند بیکران که همواره راهنما، پشتیبان و حافظ مجاهدان گمنام اسلام و ایران در مناطق خطر ماموریتشان بوده است، اعلام می دارد که تیم عملیاتی دستگیر شده نه تنها موفق به کاشت کار شده است. بمب در محیط مورد هدف قرار نگرفت، اما قبل از دستگیری اعضای آن و در حالی که در محاصره کامل تور حفاظتی دلاوران گمنام قرار داشتند و برای احتیاط کامل، در صورت بروز حوادث غیر مترقبه به مراکز مرتبط اطلاع رسانی و تذکرات لازم داده شد. در مراحل دستگیری، تروریست ها حتی نمی توانند به نزدیکی منطقه مورد نظر برسند.

  نمودار قیمت گوشی شیائومی امروز دوشنبه 7 مارس 2009 - اندیشه معاصر

به هر حال، وزارت اطلاعات به صراحت و قاطعیت به غاصبان جنجالی قدس شریف و حامیان اقدامات تروریستی آنها اعلام کرده است که اگرچه در نیل به هدف جنایتکارانه خود با شکست بزرگی روبرو هستند، اما همان اقدام «فرستادن تیم به مقدسات» است. حرم اسلام “جمهوری ایران” بی پاسخ نخواهد ماند و مانند گذشته هیچ یک از اقدامات تروریستی آنها بی پاسخ نمانده است، بلکه منافع “صهیونیسم بین الملل” در سکوت و کتمان رنجی بوده است که بر آنها وارد شده است.

روابط عمومی وزارت اطلاعات

جزئیات جدید از دستگیری تیم تروریستی اسرائیل

جزئیات جدید از دستگیری تیم تروریستی اسرائیل

دیدگاهتان را بنویسید