جزئیات جدیدی از دستگیری یک تیم تروریستی منتشر شده است

1039409 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، وزارت اطلاعات جزئیات بیشتری از دستگیری و تجهیز تیم تروریستی شناسایی شده رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

متن دومین اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره این گروه تروریستی به شرح زیر است:

به نام خدا

وی در پی اعلام گزارش دستگیری یک گروه تروریستی مرتبط با رژیم غاصب صهیونیستی، بخشی از اطلاعات به دست آمده را در اختیار ملت محترم ایران قرار می دهد.

1- هدف تروریست های مرتبط با رژیم صهیونیستی منفجر کردن مرکز حساس صنایع دفاعی این کشور بود.

2- صهیونیست های جنایتکار با توجه به اهمیت و حساسیت مرکز مورد نظر، پیچیده ترین روش های ترکیبی را برای شناسایی جغرافیای هدف و انهدام گسترده آن طراحی کرده اند.

3- عناصر عملیاتی گروه ضربت از اعضای گروهک تروریستی و مزدور کومله هستند که مستقیماً توسط عبدالله مهتدی سرکرده این گروه برای این ماموریت انتخاب و به مقامات موساد معرفی شدند. شایان ذکر است که گروه مزدور کومله در گذشته برای رژیم صهیونیستی افشا و مستند شده بود، اما این ارتباط در سال های اخیر کاملاً نزدیک و نیمه علنی شده است تا جایی که انجام عملیات های نیابتی از طرف رژیم صهیونیستی باعث شده است. تبدیل شدن به یکی از عملکردهای شناخته شده این گروه مزدور.

4- سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از دستگیری تروریست ها و در مرحله اول برای حفظ ارتباط خود با عوامل موساد، دستگیری ها را کاملا سفید کردند. این رویکرد امکان شناسایی تمامی اعضای تیم های عملیاتی، روش های پشتیبانی و مدیریت عملیاتی سازمان موساد و تعیین زمان دقیق عملیات را فراهم کرد. این سازمان تروریستی پس از ناکامی بزرگ در اجرای عملیات و بدون اطلاع از وضعیت تیم عملیاتی، همدستان و تجهیزات حساس همراه آنها، یکشنبه گذشته به گروهک مزدور کومله دستور داد و از دستگیری تعدادی از اعضای آن خبر داد. در اقدامی بی سابقه انجام دهید! وزارت کشور در روزهای آتی پس از رفع برخی اطلاعات و ملاحظات حفاظتی، تعداد و هویت عوامل دستگیر شده و همچنین عناصر مرتبط مقیم خارج از کشور را اعلام خواهد کرد.
5- حجم و کمیت تجهیزات با تروریست ها به حدی بود که امکان حمل مستقیم آن توسط اعضای تیم عملیاتی وجود نداشت. بنابراین از اقلیم کردستان عراق به صورت جاسازی شده در لباس و از مسیر کولبری وارد کشور شدند.
6- برخی از سلاح ها و تجهیزات ضبط شده از تروریست ها به شرح زیر است:

  در پشت صحنه دو ستاره خورده شده توسط یحیی

6/1- تعداد 8 بمب بسیار قوی برای منفجر کردن هدف اصلی و 8 بمب کوچک برای انهدام تجهیزات تیم پس از عملیات اصلی.
2.6-4 تفنگ کمری مخصوص با صدا خفه کن و تعداد زیادی کارتریج مرتبط.
6/3- جدیدترین نسخه های سیستم های ارتباطی ویندوز رد، تعداد قابل توجهی لپ تاپ و تلفن همراه و روترهای اختصاصی.
6/4- وسایل فنی ویژه برای ایجاد اختلال در سیستم های کنترل محیط هدف و همچنین انفجار از راه دور.
6/5- مجموعه کامل ابزار آرایش، کلاه گیس و ابزار تعویض اثر انگشت.
6.6- مقادیر قابل توجهی ارزهای خارجی و ریال ایران.
۶/۷- انواع شناسنامه های جعلی ایرانی و غیر ایرانی.
7- وزارت اطلاعات ضمن سپاسگزاری خاضعانه از خداوند متعال که همواره راهنما، پشتیبان و حافظ مجاهدان گمنام اسلام و ایران در عرصه‌های خطرناک مأموریت‌های افتخاری بوده است، اعلام می‌دارد که تیم عملیاتی دستگیر شده نه تنها موفق به کاشت و کاشت آن نشده است. بمب گذاری در منطقه مورد نظر و همچنین از دستگیری اعضای آن و در محاصره کامل شبکه ایمنی دلاوران گمنام و برای احتیاط کامل اطلاعات و هشدارهای لازم به مراکز مرتبط داده شد تا در صورت بروز هرگونه غیرمترقبه رویدادهای حین دستگیری، تروریست ها حتی نمی توانند به نزدیکی هدف دسترسی پیدا کنند.

به هر حال، وزارت اطلاعات به صراحت و قاطعیت به غاصبین منحوس قدس شریف و حامیان اقدامات تروریستی آنها اعلام کرده است که اگرچه در نیل به هدف جنایتکارانه خود با شکست بزرگی روبرو هستند، اما همان اقدام «اعزام تیم به حرم مطهر» است. اسلام “جمهوری ایران” بی پاسخ نخواهد ماند و مانند گذشته هیچ یک از اقدامات تروریستی آنها بی پاسخ نماند، بلکه منافع “صهیونیسم بین الملل” در سکوت و کتمان رنج آنهاست.

  معاون رئیس جمهور: شهدا الگوی ما هستند

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید