جزئیات تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع صنایع غذایی سویدا

سیامک بهاروند در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در خرم آباد، از انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد و مجتمع صنایع غذایی سویدا این استان خبر داد و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاهی برای حل مشکلات همواره سعی می کند از امکانات و نیروی انسانی خود استفاده کند و فضای کسب و کار را بر اساس پژوهش و نوآوری علمی بهبود بخشد.

وی افزود: در راستای اجرای سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم نامه ای بین دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و مجتمع صنایع غذایی سویدا با محوریت همکاری های علمی، پژوهشی، فناوری و استفاده از آزمایشگاه منعقد شد. و زیرساخت ها و خدمات کارگاهی.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان، استفاده از مجتمع صنایع غذایی سوودا از ظرفیت علمی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و خدمات مشاوره ای در جهت بهبود تولید محصولات و ارائه خدمات. ، استفاده از خدمات آزمایشگاهی و خدماتی به منظور بهبود تولید و استانداردسازی محصولات، جزئیات این تفاهم نامه ذکر شده است.

جزئیات تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع صنایع غذایی سویدا

بهاروند تصریح کرد: ارائه خدمات مشاوره ای و آموزش آزمایشگاهی و سمیناری، ارائه خدمات مشاوره ای و علمی به منظور ارتقا و افزایش کیفیت محصولات، ایجاد زیرساخت ها و فراهم آوردن امکانات لازم برای برگزاری و شرکت در سمینارها، همایش ها و همایش ها و علمی و فناوری. رویدادها، ارائه خدمات کالیبراسیون، تجهیزات، تنظیم و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، فنی، عملی و کاربردی در موضوعات مورد توافق در چارچوب قوانین و مقررات موجود از دیگر جزئیات تفاهم نامه آزاد اسلامی است. دانشگاه و مجتمع صنایع غذایی سوئد.

  چمران از زاکانی برای حضور در شورا دعوت کرد

وی تاکید کرد: همچنین همکاری در قالب طرح های تحقیقاتی مصوب مشترک و انتشار مقالات علمی و پژوهشی با استفاده از توان علمی، تجهیزات و امکانات مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان بر اساس قراردادهای منعقده، ارائه پژوهشی نیازها و حمایت های مالی پایان نامه ها و پایان نامه ها. در مقاطع تحصیلات تکمیلی با توجه به نیازهای پژوهشی و خدماتی مجتمع صنایع غذایی سویدا، امکان بازدید پژوهشی از مجتمع صنایع غذایی سویدا و معرفی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان کارآموز می باشد. جزئیات این تفاهم نامه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: ارائه خدمات علمی و مشاوره ای به اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به منظور شناسایی، معرفی روش های نوین تولید، افزایش کیفیت محصولات تولیدی و مشارکت در تدوین و انتشار مقالات پژوهشی، تامین امکانات لازم با توجه به اعلام نیاز به نیروی انسانی متخصص در رشته های مختلف توسط مجتمع صنایع غذایی سوودا و معرفی بانک اطلاعاتی لازم توسط دانشگاه آزاد اسلامی و تامین امکانات لازم و تجهیزات راه اندازی مجتمع صنایع غذایی سویدا – صنایع غذایی در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی در استان لرستان. دانشگاه آزاد اسلامی و صنایع غذایی سویدات.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید