جزئیات بیستمین دوره مسابقات ملی بتن/دانشگاه و جامعه مهندسین پیوست شده است.

در گفتگو با آنا توضیح داده شد؛

30742 575 فقط خبر

به گفته دبیر اجرایی بیستمین دوره مسابقات سراسری بتن، با توجه به برگزاری این مسابقات به میزبانی قم، یکی از اهداف برگزاری این مسابقات، ارتباط دانشگاه با جامعه مهندسی است.

زهراسادات حسینی دبیر اجرایی بیستمین دوره مسابقات سراسری بتن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی قم و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی میزبان بیستمین دوره مسابقات کشوری هستند، گفت: مسابقه بتن دانش آموزی. دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای توسعه علمی و مهارتی دانشجویان، مسابقات کشوری بتن با حضور دانشجویانی از سراسر کشور به میزبانی قم برگزار می شود.

مدرس گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی قم افزود: این دانشگاه به منظور ایجاد پیوند بین دانشگاه و جامعه مهندسی، اقدام به برگزاری دوره های بازآموزی و ارتقای استانداردهای مهندسی برای مهندسین استان کرده است. همزمان با برگزاری مسابقات کشوری بتن.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی قم از هفتم تا نهم مهرماه 1401 میزبان مهندسان و دانشجویان استان در رشته های عمران، معماری و رشته های مرتبط خواهد بود، افزود: همزمان با بیستمین دوره مسابقات سراسری بتن نمایشگاهی در نظر گرفته شده است. که علاوه بر دانشجویان مهندسی عمران، دانشجویان سایر رشته ها نیز می توانند فعال باشند. بنابراین، یک بخش کاری برنامه ریزی شده است که در آن آموزش در مورد موضوعات مرتبط با مسابقات خاص انجام می شود.

جزئیات بیستمین دوره مسابقات ملی بتن/دانشگاه و جامعه مهندسین پیوست شده است.

حسینی گفت: به منظور ارتباط جامعه مهندسی و دانشجویی، دوره های بازآموزی و ارتقای مجوز مهندسی استانی را همزمان با برگزاری مسابقات اختصاصی از هفتم تا نهم مهرماه برگزار می کنیم. همزمان با این مسابقات یک دوره آموزشی بر اساس هفته استاندارد جهت بازآموزی هیات فنی استان با حضور مسئولین برگزار می شود.

  گلایه ام را گفتم که یک نفر را عاقل کنم/ سه تیم بیشتر از پرسپولیس خرج کرده اند

مدیر اجرایی مسابقات کشوری بتن افزود: برای شرکت کنندگان دوره های آموزشی گواهی پایان دوره از سوی سازمان نظام مهندسی و برای دوره استاندارد به عنوان دوره تکمیلی گواهینامه از سوی اداره کل صادر می شود. از استانداردها

به گزارش آنا، مسابقات کشوری بتن به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی قم و انجمن بتن ایران در روزهای 7 و 8 مهرماه با حضور بیش از 40 تیم دانشجویی از سراسر کشور و به میزبانی ایران برگزار می شود. دانشگاه آزاد اسلامی قم.

دوره 19 مسابقات ملی بتن هشتم مهرماه 1400 با همکاری باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی و انجمن ملی بتن ایران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران و 47 تیم از موسسات آزاد غیرانتفاعی و دانشگاه های سراسری در چهار امتیاز به رقابت پرداختند. رویداد ملی و علمی نوزدهمین دوره مسابقات ملی بتن.

نتایج نوزدهمین دوره مسابقات دانشجویی روز معین – سال 1400 که توسط دبیرخانه همایش برای روز معین اعلام شده است را اینجا ببینید.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید