جزئیات بخشنامه قانون جامع نحوه ارائه خدمات به ایثارگران و ایثارگران

این موضوع در هفته دولت با حضور مسئولان دانشگاه تشریح شد.

جزئیات بخشنامه جامع قانون نحوه خدمات رسانی به ایثارگران و ایثارگران در جمع دانشگاهیان و کارکنان ستاد شاهد و ایثارگر واحدهای دانشگاهی یزد تشریح و تشریح شد.

18413 902 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، دیدار مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد استان یزد و نمایندگان ایثارگران و ایثارگران واحدهای دانشگاهی استان با محوریت تبیین دستگاه اجرایی برگزار شد. بخشنامه ماده (66) قانون جامع نحوه خدمات رسانی به ایثارگران و ایثارگران صبح امروز در واحد یزد برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این دیدار با بیان اهمیت دوره دانشجویی در تعیین سرنوشت گفت: دانش آموزان با وجود شبکه های ماهواره ای و مجازی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن هستند. فضایی در خانواده خود داشته باشند و باید با هوشیاری و بصیرت کامل این دوره را بگذرانند و نقش اصلی را در این دوران حساس ایفا کنند، والدین این عزیزان در کنار مسئولان دانشگاه نظارت کامل با تعامل و دلسوزی دارند.

حجت الاسلام عباس زارع با تشریح طرح های مختلف دشمن برای انحراف جوانان، تصریح کرد: رسالت ما در این جایگاه قرار دادن مشاوره دانشگاهی با دانش آموزان و خانواده های جامعه هدف، گفتگو با والدین دانش آموزان مستعد مواد مخدر است. ، و نحوه برخورد صحیح با این جویندگان مواد مخدر.

در این دیدار مدیرکل بنیاد همچنین بر لزوم تعامل و ارتباط مستمر دانشگاه با دانشجویان و اولیای جامعه هدف دانشگاه و متقابلا با کارکنان شاهد و ایثارگر واحدهای دانشگاه آزاد یزد تاکید کرد. بیش از هر چیز دیگری.

  زبان بدن افراد ثروتمند چگونه است؟ - اندیشه معاصر

وی تصریح کرد: ایجاد و بسیج دانش آموزی برای ارتقای سطح آگاهی های علمی و فرهنگی فرزندان ستاد شاهد و ایثارگری از سیاست های بنیاد شهید است و امیدواریم با تعامل با خانواده های این قشر که مشکلاتشان بیش از سایر اقشار جامعه از مراکز مشاوره در دانشگاه آزاد اسلامی بوده و با ایجاد زمینه های مناسب و راهکارهای لازم در این راستا می توان بخشی از سوالات و مشکلات دانشجویان را برطرف کرد.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همواره در ارائه خدمات مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به دانشجویان شهید و ایثارگر پیشگام بوده و در این راستا دانشگاه آزاد یزد نیز پیشگام و آماده تر بوده و این شایسته است. تشکر و قدردانی از سوی مسئولین .

دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد یزد با تبریک هفته دولت و الگوهای بزرگ دولت شهیدان رجایی و بهنر از حضور مسئولان بنیاد در نشست دانشگاه آزاد یزد تشکر کرد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط دولت که در قالب دستورالعملی در ماده (66) یک قانون جامع بحث نحوه استفاده از امکانات و خدمات آموزشی دانشگاهی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر از تمامی دانشگاه‌ها، محدودیت‌هایی ایجاد کرد. قانون نحوه ارائه خدمات به ایثارگران و ایثارگران از جمله اشخاص ذی نفع. شرح دستورالعمل ها، میزان کمک برای آموزش جامعه هدف، زمینه های آموزشی مورد نیاز و نحوه پرداخت ایثارگران را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این جلسه مدیر شهید و داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی یزد گزارشی یک ساله از عملکرد این حوزه در سطح واحدهای دانشگاه آزاد استان ارائه کردند.

  لاوروف: مذاکرات به آمادگی اوکراین بستگی دارد

در این جلسه علاوه بر مسئولین واحدهای دانشگاه آزاد یزد، مدیران و روسای واحدهای مالی، آموزشی و ثبت نام واحد یزد نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید