جزئیات آزمون استاندارد زبان فارسی اعلام شد

1081827 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مهلت ثبت نام نهمین آزمون استاندارد زبان فارسی (سمفا) که از روز چهارشنبه 10 تیرماه 1401 آغاز شده بود، روز جمعه 19 تیرماه به پایان می رسد. این ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد شد.

بر این اساس، داوطلبان شرکت در آزمون های خارج از کشور باید کارت اعتباری ثبت نام از طریق مرکز آموزش زبان فارسی در آزمون های خارج از کشور و آزمون استاندارد مهارت زبان فارسی (دانشگاه سمفا-سمفا) منحصراً در سطح علمی و شامل بخش های شنیداری، خواندن، نوشتن و گفتار دریافت کنند. جایی که مهارت های نامزدها ارزیابی خواهد شد.

با توجه به اینکه هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی پرداخت می شود، متقاضیان موظفند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی مذکور و با پرداخت مبلغ 12750000 ریال (یک میلیون و دویست و هفتاد) از کارت های بانکی اعضای شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است استفاده نمایند. -پنج هزار تن) به عنوان وسیله ثبت نام جهت اخذ اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی).

ثبت نام نهمین آزمون استاندارد زبان فارسی (سامفا) روز جمعه 31 تیرماه 1401 همزمان با داخل کشور در حوزه های آزمون برون مرزی عراق، لبنان، سوریه، ترکیه و گرجستان انجام می شود. این آزمون در مناطق داخلی و خارجی به روش قبلی (بر روی کاغذ) به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

همچنین تعیین شهرستان (برای داوطلبان داخل کشور) یا ایالت (برای داوطلبان خارج از کشور) برای آزمون به حد نصاب تعداد داوطلبان در زمان ثبت نام بستگی دارد.

  اولین تامین کننده تراکتور در آنتالیا مشخص شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید