جراحی زیبایی واژن و آلت تناسلی – تفکر مدرن

همه زنانی که از افزایش سن، تغییر وزن، زایمان طبیعی متعدد یا به دلیل ژنتیک رنج می برند بزرگ شدن واژن آنها بودند و نمی توانستند از آمیزش لذت ببرندجراحی زیبایی واژن انجام دادن.

با گذشت زمان تغییراتی که در بدن به خصوص در دستگاه تناسلی زنان رخ می دهد اجتناب ناپذیر است، یکی از این مشکلات افزایش سن است. آتروفی واژن است،آتروفی واژن به کمک روش ها مشکلات هورمونی و تغییرات زیادی ایجاد می کند جراحی زیبایی واژن می توان آن را به طور ایمن و موثر در مدت زمان کوتاهی درمان کرد.

خانم هایی که یائسگی را پشت سر گذاشته اند یا مشکلات یائسگی را تجربه می کنند می توانند مراجعه کنند درمان مشکلات یائسگی از روش جراحی زیبایی واژن برای درمان مشکلات یائسگی.

مزایای جراحی زیبایی واژن :

خانم هایی که جراحی زیبایی اندام تناسلی علاوه بر اصلاح مشکلات پرینه افتادگی واژن مشکلات واژن قابل حل است از مزایای جراحی زیبایی واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش رطوبت واژن

تحریک تولید کلاژن واژن

جوانسازی واژن

درمان یک مشکل افتادگی واژن

واژن را زیبا کنید

مشکلات را درمان کنید بی اختیاری ادرار و مدفوع

درمان مشکلات خشکی واژن

پوست ناحیه تناسلی را روشن کنید

قوام بافت واژن (افزایش مقاومت بافت واژن)

بزرگ شدن لابیاها (در مواردی که لابیاها بسیار کوچک هستند)

جراحی زیبایی واژن با لیزر

لیزر واژن جدیدترین روش جوانسازی واژن:
جوانسازی واژن با لیزر:
در دوران یائسگی، دستگاه تناسلی زن مانند سایر اعضای بدن دچار تغییراتی می شود که زندگی فرد را مختل می کند.
تولید کم استروژن بر سیستم تولید مثل تأثیر می گذارد. در سنین 40 سال به بالا، 50 درصد از زنان علائمی مانند آتروفی دستگاه تناسلی را تجربه می کنند که به طور چشمگیری بر کیفیت زندگی و رضایت جنسی زوج ها تأثیر می گذارد.
با افزایش سن دیواره واژن، کلاژن به طور ناگهانی از بین می رود و نازک می شود. تغییرات باعث افتادگی و آرامش واژن بدتر می شود و در بسیاری از موارد باعث ایجاد مشکلاتی در روابط جنسی و سلامت فردی می شود.

مزایای لیزر جوانسازی واژن:
جوانسازی واژن با لیزر مزایای خاصی دارد که عبارتند از:
1- عمل در زمان کوتاه (تقریباً 10 تا 20 دقیقه) انجام می شود.
2- روش غیر تهاجمی و بدون درد
3- ایمن، کم خطر، بدون هیچ گونه عوارض جانبی
4- مناسب برای خانم ها در تمام سنین
5- درگیری اندام تناسلی خارجی و لابیاها
6- رفع سوزش واژن
7- رفع قرمزی واژن
8- ماندگاری نتیجه عمل برای مدت طولانی
9- رفع التهاب واژن
10- قابل استفاده برای همه افراد حتی مبتلایان به سرطان سینه
11- بهبودی کامل بیماران
12- رفع چین و چروک واژن
13- سفت كردن واژن
14- بهبود ظاهر واژن
در گذشته فقط لابیوپلاستی و واژینوپلاستی برای زیباسازی و حفظ ظاهر دستگاه تناسلی زنان انجام می شد و باعث زیبایی زنان می شد.
خانم های عزیز می توانند برای اطمینان از سلامت خود از پزشک متخصص کمک بگیرند، پس از انجام اسمیر و معاینه واژینال، پزشک تشخیص می دهد که آیا جوانسازی صورت می گیرد یا خیر.
جوانسازی واژن تاثیر زیادی در زیبایی دستگاه تناسلی دارد و همچنین باعث افزایش بهبود زندگی شخصی و عزت نفس می شود.
قبل از استفاده از دستگاه واژینال مراقب باشید:
1- معاینه توسط متخصص زنان
2- اگر عفونت دهانه رحم و عفونت واژن وجود دارد خودتان را درمان کنید
3- آزمایش اسمیر انجام دهید
4- در صورت عدم وجود مشکل در لیزر درمانی
5- در نهایت لیزر درمانی
از مزایای اصلی جوانسازی واژن با لیزر عدم نیاز به بیهوشی، تسکین درد و عدم خونریزی حین جراحی است.

  طرز پخت سیب زمینی سرخ کرده برای فست فود + نکات

درمان افتادگی واژن

فشردن لابیاها (در مواردی که لابیاها بسیار بزرگ و آویزان هستند)

روش های انجام عملیات جوانسازی دستگاه تناسلی :

در اکثر جهات لیزر واژینال لازم است ابتدا واژن از جهات مختلف معاینه شود متخصص زنان سپس مواردی که نیاز به تولید و بهبود کلاژن دارند را بررسی کنید مقاومت بافت واژن این یکی از روش های جوانسازی مانند تزریق ژل، تزریق چربی یا PRPP است، حتی در مواردی که واژن را سفت کنید یا لابیای خود را کیف کنید یا لابیای خود را سبک کنید لیزر لمسی مونالیزا (لیزر CO22) برای استفاده.

برای عیب یابی خشکی واژن ، بی اختیاری ادرار و مشکلات مدفوع یا واژن. متخصص زنان یکی از روش های ذکر شده در بالا را تعیین می کند.

عملکرد کلیه روش های جراحی زیبایی واژن به گونه ای است که ساختارهای دستگاه تناسلی را مجدداً فعال می کنند. جراحی زیبایی واژن هدف درمان اختلال در عملکرد دستگاه تناسلی یا از بین بردن مشکلاتی است که در طول زمان به وجود آمده اند.

استفاده از روش های درمانی جراحی زیبایی واژن آنها اغلب غیر تهاجمی یا کم تهاجمی هستند، می توانند سیستم تولید مثل و تولید کلاژن را بهبود بخشند. افزایش مقاومت بافت واژن ، مشکل بزرگ شدن واژن را حل کنید و زیباسازی واژن و ارائه شده است..

پس از انجام یکی از عمل های زیبایی واژن در جلسه اول، بهبود قابل توجهی مشاهده می شود.

استفاده از این روش ها علاوه بر ایمن و مطمئن بودن، اغلب بدون درد است.

چه کسانی نمی توانند جراحی زیبایی واژن انجام دهند؟

در مورد روش ها جراحی زیبایی واژن هیچ استثنایی وجود ندارد، به جز زنان مبتلا به بیماری های سیستمیک یا موضعی، همه می توانند در صورت لزوم از هر یک از روش های زیبایی واژن استفاده کنند.

  کاربردهای جالب پوست موز - تفکر مدرن

هر روشی برای درمان زیبایی واژن مزایای خود را دارد. خانم های عزیز بر اساس تشخیص مناسب متخصص زنان می توانند از روش انتخابی استفاده کنند.

آمادگی برای درمان با جراحی زیبایی واژن :

برای اکثر روش ها جراحی زیبایی واژن نیاز خاصی وجود ندارد، اما بیمار باید برخی آزمایشات و آزمایشات مانند آزمایش عفونت واژن، آزمایش سرطان دهانه رحم، آزمایش اسمیر را انجام دهد.

خانم های عزیز توصیه می شود این کار را از قبل انجام دهند جراحی زیبایی واژن قبل از رفتن به مطب حمام کنید و بهداشت فردی را رعایت کنید.

مراقبت بعدی جراحی زیبایی واژن :

بعد از جراحی زیبایی واژن درد خفیفی در ناحیه واژن ایجاد می شود که پس از چند روز از بین می رود.

بهتر است خانم ها بعد از سه روز فعالیت های روزانه خود را انجام دهند.

در برخی روش ها بهتر است بعد از 45 روز رابطه جنسی برقرار شود، اما در برخی روش ها می توان بعد از سه روز رابطه جنسی انجام داد.

توصیه می شود از فعالیت های ورزشی سنگین و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید.

به مدت یک هفته از گرفتن دوش آب گرم خودداری کنید

آیا جراحی زیبایی واژن دردناک است؟

خیر – در اکثر موارد و تکنیک های جراحی زیبایی واژن نه تنها بیهوشی عمومی انجام نمی شود، بلکه نیازی به بی حسی موضعی نیز نیست، بنابراین این تکنیک ها کاملا بی خطر و موثر بوده و هیچ دردی ایجاد نمی کنند.

خطرات جراحی زیبایی واژن چیست؟

خوشبختانه روش ها و تکنیک های جدید جراحی زیبایی واژن ارائه شده کمترین خطر و خطر را دارند، اکثر تکنیک های جراحی زیبایی به صورت سرپایی انجام می شود، البته برخی از جراحی ها نیاز به بستری شدن بیمار به مدت یک روز در بیمارستان دارند.

بر اساس آمارهای موجود روش های جدید ارائه شده برای جراحی زیبایی واژن با عوارض جزئی موقتی از جمله تورم خفیف، درد بسیار خفیف و التهاب خفیف همراه است که این علائم به سرعت از بین می روند و بهبود می یابند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان:

بسته به شدت بیماری و تکنیک مورد استفاده، تعداد درمان ها متفاوت است. برخی از تکنیک های جراحی زیبایی واژن به 1 تا 3 جلسه نیاز دارند. متقاضیان این عمل باید جلسات درمانی را در فواصل 30 تا 60 روزه داشته باشند.

  رئیس جمهور از اردوگاه توانبخشی اخوان ملارد بازدید کرد

استقامت جراحی زیبایی زنان:

خوشبختانه نتایج جلسات جراحی زیبایی واژن پس از اولین جلسه درمانی قابل احساس و مشاهده است و به مرور زمان این نتایج افزایش می یابد.

آیا در جراحی زیبایی واژن بیهوشی وجود دارد؟

خیر – این جراحی ها معمولاً شامل بیهوشی نمی شوند، اما اگر بیمار به دنبال بیهوشی باشد، از کرم های بی حس کننده برای تسکین درد موضعی استفاده می شود.

مدت زمان جراحی زیبایی واژن:

معمولا مدت زمان جراحی زیبایی واژن بسیار کوتاه است در برخی از روش ها مدت زمان عمل چند دقیقه می باشد یکی از نکات مفید این عمل مدت زمان کوتاه عمل است که معمولا بین 5 تا 20 دقیقه متغیر است. .

جراحان معمولاً جراحی زیبایی واژن را بدون بیهوشی انجام می دهند، اما در صورت نیاز یا درخواست بیمار، جراحی را با ژل و کرم های بی حس کننده انجام می دهند.

بعد از درمان چه زمانی می توان رابطه جنسی آغاز کرد؟

پزشکان به بیماران توصیه می کنند که رعایت کنند جراحی واژن می گویند چون واژن نیاز به استراحت دارد تا 4 روز بعد از عمل رابطه جنسی نداشته باشید، می گویند در برخی موارد لازم است بیمار تا 455 روز رابطه جنسی نداشته باشد.

در هر صورت مدت زمان استراحت واژن و تماس غیرجنسی با توجه به شرایط درمان توسط متخصص زنان تعیین می شود.

نتایج درمان جراحی زیبایی زنان:

جراحی های زیبایی آبرسانی و تغذیه مخاط واژن را بهبود می بخشد و بافت واژن را محکم تر و متراکم تر می کند، بنابراین واژن را محکم تر و محکم تر می کند و واژن را انعطاف پذیرتر می کند.

در جراحی زیبایی واژن، حفاظت طبیعی واژن به دلیل PH بالاتر افزایش می یابد.

مهمترین مزیت جراحی زیبایی واژن، تکنیک های بدون درد و بدون عارضه است.

قیمت جراحی زیبایی واژن:

هزینه جراحی زیبایی واژن از آنجایی که مانند سایر جراحی های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد، بسته به شدت بیماری و تعداد جلسات درمانی متفاوت است.

بنابراین هزینه جراحی زیبایی واژن بسته به تعداد جلسات درمانی برای هر فرد متفاوت است.

پزشکان به خانم ها توصیه می کنند که حتی پس از رضایت کامل از اولین جلسه درمانی بدون مشورت با پزشک، برنامه های درمانی را تنظیم نکنند.

پزشکان به خانم ها توصیه می کنند که درمان را برای مدتی که پزشک تعیین می کند تکرار کنند، زیرا تکرار درمان باعث افزایش ماندگاری و افزایش ماندگاری نتایج می شود.

دیدگاهتان را بنویسید