جدال استقلال و پرسپولیس بر سر ناکامی این لژیونر ناکام ماند

637321384213351343 lg فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی آنا، در روزهای اخیر بحث های زیادی پیرامون بازگشت یونس دلفی، لژیونر ناکام فوتبال کشورمان به تیم های ایرانی مانند استقلال و پرسپولیس مطرح شده که بازار داغی دارد.

شرایط فوتبال ایران به گونه ای شده است که برخی از عوامل با همکاری برخی کانال ها، صفحات و حتی سایت های خبری در تلاش هستند تا بازیکنان مورد نظر خود را معرفی کرده و قیمت آنها را در فصل نقل و انتقالات بالا ببرند. این در حالی است که برخی از مربیان برای گرفتن سهم خود از این نقل و انتقالات با این عوامل و برخی از شرکت های نقل و انتقالات همکاری نزدیک دارند.

یونس دلفی که چندین فصل ناموفق را در فوتبال بلژیک پشت سر گذاشته، شایعه پیوستن به استقلال و پرسپولیس به گوش می رسد تا اینکه مدیران هیچ کدام از این دو باشگاه مذاکره با این بازیکن را قاطعانه تکذیب کنند.

این در حالی است که نه گل محمدی و نه مجیدی هنوز موضع خود را در خصوص انتصاب این بازیکن حتی در باشگاه خود اعلام نکرده اند و در واقع توافق دلفی با هیچ یک از دو باشگاه به زبان سرخابی واقعی است.

در روزهای آینده اما شاید یکی از این دو مربی بخواهد نظرش را عوض کند و لژیونر ناموفقی را به خدمت بگیرد و پیش از این شاهد اتفاقات مشابهی در فصل نقل و انتقالات فوتبال کشورمان بودیم.

انتهای پیام/ 4146

  ببینید: پشت صحنه تغییر زمان بازی استقلال و پرسپولیس!

دیدگاهتان را بنویسید