جبلی گفت فوت مرحوم طالب زاده راتسلیت

1026992 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، حمید جبلی رئیس رسانه ملی در پیامی درگذشت نادر طالب زاده را تسلیت گفت. نظریه پرداز، مستندساز و کارشناس – مجری سیما از نقش وی در ایجاد و تقویت جبهه فرهنگی انقلاب تقدیر کرد.

جبلی جمعه شب پس از درگذشت نادر طالب زاده در پیامی نوشت: عروج مطهر استاد نادر طالب زاده برادر و همکار هنرمند و یار مخلص و باوفای انقلاب اسلامی موجب تأثر و تاثر گردید. استاد طالب زاده از چهره های برجسته جبهه فرهنگی جهانی انقلاب اسلامی سرانجام به برجسته ترین نماد و مناسبت انقلاب جهانی اسلامی، روز قدس تبدیل شد.

رئیس صدا و سیما افزود: حاج نادر در طول عمر پربار خود همواره به عنوان سربازی فداکار در عرصه فرهنگ و هنر حضور داشته و با آثار درخشان فرهنگی هویتی در رسانه ها و در تلاش فکری مستمر گامی در راه است. تبیین اندیشه اسلامی و گفتمان انقلاب اسلامی. آن مرحوم همواره در مستندها و برنامه های تلویزیونی افکار صهیونیستی و استکباری را به نمایش می گذاشت و عدالت خواهان و تفکر ظالمانه انقلاب اسلامی را تشویق می کرد.

جبلی تاکید کرد: این انقلابی انقلابی با برگزاری سلسله همایش های افق نو و شناسایی و گردآوری اندیشمندان غیرایرانی و غیرمسلمان نقش عمده ای در شکل دادن به جبهه جهانی عدالت خواهان و نخبگان در برابر ظلم و ستم داشته است و از این طریق به هدف مستقیم تبدیل شده است. از خشم و عصبانیت آمریکا: «او مغرور شد و به دلیل تلاش برای برگزاری کنفرانس‌های افق نو در لیست تحریم‌های سرکوبگر ایالات متحده قرار گرفت.

  زمان طرح حرکت بعد از ماه رمضان تغییر نمی کند

رئیس رسانه ملی خاطرنشان کرد: وی همچنین یک نظریه پرداز متعهد است و به عنوان یکی از بنیانگذاران جشنواره فیلم عمار با جمع آوری و تربیت استعدادهای جوان و متدین تمام تلاش خود را برای ایجاد و تقویت جبهه فرهنگی انقلاب انجام داد. با این ضایعه دردناک، اما در ادامه سفر همچون گذشته، از خدمات فکری و معنوی آن مرحوم بهره مند خواهد شد و برای آن مرحوم غفران الهی و برای خانواده محترمشان صبر و شکیبایی آرزومندم.

انتهای پیام/102/

دیدگاهتان را بنویسید