جایی غیر منتظره؛ عباسی از موسسه پیام به باشگاه پیکان رفت

809 343 فقط خبر

حمید عباسی بنهنگی با حکم خطیب مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو سکاندار باشگاه پیکان شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حمید عباسی که پیش از این 8 سال سابقه مدیریت در موسسه فرهنگ و ورزش و رفاه اجتماعی پیام را در کارنامه کاری خود داشت، سابقه درخشانی در عرصه مدیریت ورزشی داشت و در سه دولت گذشته نیز مدیر ارشد اجرایی مدیر و عضو هیئت مدیره باشگاه دپارتمان ارتباطات خدمات عالی را به کارکنان و خانواده ها ارائه می دهد.

فورت عباسی را می توان استاد کامل رشته های مختلف ورزشی و توسعه و نگهداری اماکن ورزشی دانست به گونه ای که در دوران تصدی وی در باشگاه پیام، پکیج کاملی از رشته های ورزشی در این مجموعه و اماکن ورزشی فعال بود. موسسه تغییرات پیام دارای شالوده و ظاهری چشمگیر است، ساخت ورزشگاه چمن شهید اینانلو، سالن های چندمنظوره محمد پارسا، ساخت زمین های تنیس سفالی سرپوشیده، دیوارهای پیشرفته صخره نوردی و … از مهمترین اقدامات است.

حمید عباسی در زمینه باشگاه داری نیز تجربه موفقی داشت، تیم فوتبال نوجوانان پیام راهی لیگ برتر شد، حضور موفق تیم بسکتبال بانوان پیام در لیگ استان تهران، فعالیت تیم والیبال پیام در لیگ استان تهران و ورود ورود ورزشکاران حرفه ای در رشته های تیراندازی صخره نوردی، کاراته، شنا و تیراندازی با کمان به تیم ملی از جمله این تجربیات بود.

همچنین در دوران تصدی وی، باشگاه پیام میزبان رویدادهای مهم بین المللی از جمله میزبانی مسابقات صخره نوردی جوانان آسیا با حضور 16 کشور و 400 ورزشکار و مسابقات جهانی کیک بوکسینگ و کاراته با شرکت 22 کشور بود.

  لیگ برتر سپاهان نیمه مساوی و استقلال در نقش جهان

تغییر ناگهانی مدیرعامل باشگاه پیکان در آستانه لیگ برتر ریسک بسیار بزرگی بود که گروه صنعتی ایران خودرو آن را متحمل شد و باید منتظر ماند تا دید مدیرعامل جدید چه آینده ای برای این باشگاه رقم می زند.

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید