جایزه نجومی قهرمانی تخت جمشید – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دو تیم در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که پس از وقفه ای کوتاه به دلیل برگزاری مسابقات کشوری تمرینات متوالی را پشت سر گذاشته اند. البته فولادی ها هم موفق به جذب بازیکن شدند و چند چهره جدید به تیم اضافه کردند. ارزش این بازی اما به اندازه ای است که ارزش یک جام را دارد و البته برد در آن برای سرمربی و هواداران هر دو باشگاه بسیار مهم است.

با وجود مشکلات فنی، به نظر می رسد قهرمانی در سوپرجام برای بازیکنان پرسپولیس ارزش و اهمیت بیشتری داشته باشد، زیرا در این صورت می توانند جایزه بزرگی دریافت کنند! این بیانیه «ایران اسپرت» است و پرسپولیسی ها در صورت قهرمانی در سوپرجام پاداش قابل توجهی خواهند گرفت. البته این چیزی نیست که مدیریت فعلی یا قبلی باشگاه در نظر گرفته باشد و به بازیکنان قول داده باشد، بلکه چیزی است که در قرارداد آنها وجود دارد و باشگاه نمی تواند به آن عمل کند. بر اساس این قرارداد بازیکنان پرسپولیس در صورت قهرمانی در سوپرجام 10 درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت خواهند کرد که رقم بسیار قابل توجهی برای بازیکنان گران قیمت است. البته با توجه به جایزه قهرمانان لیگ که حدود 5 میلیون تن است، این رقم فوق العاده قابل توجه خواهد بود. مسلماً در صورت قهرمانی سوپرجام، بدهی باشگاه و درویش به اعضای تیم سنگین‌تر می‌شود و زمینه ضربه بعدی سریع‌تر می‌شود، اما این یک مشکل شیرین برای باشگاه است و در هر صورت تعداد لباس های پرسپولیس افزایش یافته و رزومه مربیان، بازیکنان و حتی مدیران باشگاه ها یک جام دیگر را به دست می آورند.

  مقیمی: تبدیل انجمن های علمی بازیگران دانشگاه ها از دانش به دانش

با وجود چنین گزارشی، لحظه ای که این خبر را کمی غیرقابل باور می کند، مبلغ قرارداد بازیکنان است که معمولا بین 8 تا 10 میلیارد تومان است. عجیب و غیرقابل باور است که فقط در یک پیروزی 800 تا یک میلیارد تن پاداش دریافت کنند. البته مدت ها بود که چنین اتفاق عجیب مالی در فوتبال ایران رخ نداده بود!

انتهای پیام/ * کامل

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263903

دیدگاهتان را بنویسید