جام اول پرسپولیس را در سوریه می بینیم / برد فولاد آغاز هت تریک قهرمانی است – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار قهرمانان لیگ برتر و جام حذفی در سوپرجام فوتبال کشورمان اظهار نظر کرد.

شرایط پرسپولیس برای پوشش فولاد را چگونه ارزیابی می کنید؟

معمولاً وقتی تیم ها در نیم فصل استراحت و استراحت طولانی می کنند، در ازای مسابقه افت جزئی دارند. امیدوارم پرسپولیس در چنین شرایطی قرار نداشته باشد. البته این تنها مشکل پرسپولیس در این مدت نیست.

می توانید در مورد آن بیشتر توضیح دهید؟

یحیی گل محمدی نیز از این موضوع استفاده کرد که مسابقات در پایان هفته شانزدهم به دلیل ملی پوشان تعطیل شد و بازیکنان چندین روز به تمرین نرفتند و خلاصه مشکلات متعددی برای تیم ملی به وجود آمد. تیم از طرفی بازیکنان هم پولشان را می خواستند که حقشان است. در کل در این مدت شرایط به گونه ای بود که آرامش در تیم وجود نداشت. حالا برای اینکه این تیم به زور به لیگ برگردد، چند بازیکن قدیمی پرسپولیس نیاز به درایت دارند.

کدام پرسپولیس؟

منظورم آقای کریم باقری، افشین پیروانی، یحیی گل محمدی یا داوود فنایی و دوستانی است که در تیم هستند. این افراد در این مدت بیش از هرکسی دل پرسپولیس را داشتند و مطمئناً دوست ندارند این تیم با روحیه بد مقابل فولاد بازی کند. البته این دوستان کار خود را بلدند و قطعا با شرایط خوبی تیم را برای بازی سوپرجام آماده خواهند کرد.

فکر می کنی فولاد مقابل پرسپولیس چه تدابیری بازی کند؟

آنها در این فصل دو بار به پرسپولیس باختند. فولاد تیم خوب و قابل احترامی است اما نه در حدی که بتواند پرسپولیس را شکست دهد. مگر اینکه در این دیدار به سراغ فوتبال بسته و تدافعی برود که با وجود بازیکنان تیزبین در خط هافبک و هجوم پرسپولیس قطعی شود. خدا را شکر پرسپولیس بازیکنان سرعتی مثل ترابی یا وحید امیری و حتی خود مهدی عبدی دارد. اینها کسانی هستند که می توانند خط دفاعی فولاد را بشکنند. فقط باید مراقب ضدحملات بازیکن فولاد برزیلی باشیم.

  نمایی جادویی از درختی که در لرستان کاملا یخ زده! + عکس - اندیشه معاصر

فکر می کنید بازی به پنالتی ختم می شود؟

با توجه به سبک بازی فولاد بعید نیست. اما پرسپولیس در همان زمان قانونی بازی را آرام آرام تمام می کند. از طرفی چون چند روز دیگر تیم باید در لیگ بازی کند، مطمئناً یحیی نمی خواهد بازی طولانی شود. انشالا اولین قهرمانی و جام حذفی این فصل را در سیرجان خواهیم دید و شروع قدرتمندی برای قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر خواهیم داشت.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263961

دیدگاهتان را بنویسید