ثبت نام نود دانشجوی دانشگاه شریف از امروز آغاز شده است

30847 615 فقط خبر

بر اساس اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف، ثبت نام دانشجویان در دانشگاه شریف از امروز آغاز می شود.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، بر اساس اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف، کلیه دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای سال تحصیلی 1402-1401 می توانند با مراجعه به سامانه آموزش دانشگاهی به نشانی edu.sharif.edu نام خود را ثبت نام کنند. .

بر اساس اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف، ارائه اصل شناسنامه و کپی صفحه اول، اصل و کپی کارت ملی، تصویر کارت دیجیتال واکسن (بر اساس تزریق حداقل دو نوبت واکسن)، پایان تحصیلات متوسطه. گواهینامه و ریز نمرات از سه سال و فرم 602 در 6-سیستم 3-3 یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی و ریز نمرات، دیپلم و ریز نمرات از سال دوم دبیرستان، کپی کارت آزمون سراسری، یکی از مدارک تعیین کننده وضعیت سربازی برای مردان مانند اصل و کپی کارت پایان خدمت، کارت ترخیص دائم یا ترخیص بدون غیبت و گواهی پایان تحصیلات متوسطه حداکثر یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی. از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می باشد.

* کلاس های مقطع کارشناسی ورودی 1401 از شنبه 18 مهرماه آغاز می شود

کلاس های کارشناسی ورودی 1401 از شنبه 18 مهرماه آغاز می شود. برنامه درسی دانشجویان از دوشنبه 4 مهرماه در برنامه درسی دانشگاه قابل مشاهده است.

دانش آموزان باید حداقل دو دوز واکسن را قبل از مراجعه حضوری دریافت کرده باشند، در غیر این صورت از ثبت نام آنها خودداری می شود.

انتهای پیام/

  شروع فروش جدیدترین محصول ایران خودرو

دیدگاهتان را بنویسید