ثبت نام فوری فروش 6 محصول سایپا از امروز 23 دی ماه 1392 – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نوین اندیشه، امروز پنجشنبه 23 آذر 1400 اولین روز ثبت نام فروش فوری سایپا است. موجود با گیربکس اتوماتیک و ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی سایپا با موعد تحویل سه ماهه و قیمت مشخص این خبر اطلاعات ثبت نام سایپا است; پیشنهاد ما لینک ثبت نام سایپا، شرایط فروش سایپا، قیمت سایپا، روش ثبت نام سایپا، زمان قرعه کشی سایپا و مهلت واریز به برندگان قرعه کشی سایپا و …

ثبت نام فروش فوری سایپا 23 دی 1400

به گزارش سایپا، متقاضیان محصولات این گروه از ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه 23 آذرماه ساعت 14 شروع به کار کردند و متقاضیان می توانند ظرف دو روز نسبت به ثبت نام محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

متقاضیانی که از خرداد ماه سال گذشته برای شرکت در روش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید، اطلاعات شخصی خود را ثبت و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند و از بین این طرح ها انتخاب نشده اند، باید کد کاربری و رمز عبور را دوباره دریافت کنید. ثبت نام ندارند.

خودروهای سایپا عرضه شده در سایپا امروز 2 آذر 1400 فوری به فروش می رسد.

طرح جدید فروش محصولات سایپا شامل خودروهای کوئیک با گیربکس معمولی، کوییک آر با گیربکس معمولی، رینگ استیل تیبا EX2، موتور سایپا SE151 M13 و کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و ساینا با گیربکس معمولی و رینگ استیل خواهد بود.

سایت ثبت نام فروش فوری سایپا D1400

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت saipa.iranecar.com ثبت نام و در مراحل قرعه کشی شرکت کنند. پس از اعلام نتایج قرعه کشی، فروشندگان ویژه منتخب باید ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه کامل اقدام کنند.

قیمت فروش فوری خودروهای سایپا D1400 می باشد

سریع با گیربکس معمولی
متقاضیان در هنگام ثبت نام در توزیع کمک هزینه سایپا، امکان خرید کوییک با گیربکس معمولی را دارند.

قیمت کارخانه این خودرو 165 میلیون و 838 هزار و قیمت این خودرو در بازار حدود 195 میلیون تن است.

Quick R با گیربکس معمولی
همچنین متقاضیان می توانند هنگام ثبت نام کمک هزینه سایپا، کوییک R با گیربکس معمولی خریداری کنند.

قیمت کارخانه ای این خودرو 175 میلیون و 695 هزار تن است و این خودرو در بازار 199 میلیون تن قیمت دارد.

رینگ استیل تیبا EX2
یکی دیگر از خودروهای این دور ثبت نام برای توزیع یارانه سایپا، رینگ فولادی تیبا EX2 است.

قیمت کارخانه ای این خودرو 125 میلیون و 77 هزار تن و ارزش این خودرو در بازار 184 میلیون تن است.

سایپا اس ای 151
سایپا SE 151 نیز یکی از گزینه های ارائه شده در این دور ثبت نام برای توزیع یارانه سایپا است.

قیمت کارخانه ای این خودرو 146 میلیون و 900 هزار تن و قیمت این خودرو در بازار حدود 168 میلیون تن است.

  مسکن روستایی به 75000 خانوار ارائه شد

Quick Plus با گیربکس اتوماتیک
همچنین متقاضیان می توانند هنگام ثبت نام در این دور از کمک هزینه های سایپا، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک را خریداری کنند.

قیمت کارخانه ای این خودرو 274 میلیون و 664 هزار و قیمت این خودرو در بازار حدود 287 میلیون تن است.

ساینا با گیربکس معمولی
همچنین متقاضیان در هنگام درخواست کمک هزینه سایپا امکان خرید ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی را دارند.

قیمت کارخانه ای این خودرو 122 میلیون و 872 هزار و قیمت این خودرو در بازار حدود 191 میلیون تن است.

تفاوت قیمت کارخانه با بازار سایپا در دومین فروش فوری سایپا D1400

این ارقام نشان دهنده تفاوت قیمت خودرو در دور جدید ثبت نام یارانه سایپا در بازار است.

این تفاوت برای کوییک با گیربکس معمولی حدود 29 میلیون تومان و برای کوییک آر با گیربکس معمولی حدود 24 میلیون تومان است.

چرخ‌های فولادی تیبا EX2 و سایپا SE 151 به ترتیب حدود 59 و 21 میلیون تن گران‌تر از کارخانه‌ای در بازار به فروش می‌رسند.

این تفاوت برای کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک حدود 13 میلیون تومان و برای ساینا با گیربکس معمولی 68 میلیون تومان است.

فقط خبر

لینک سایت ثبت نام سایپا / وارد سایت سایپا شوید

طرح فروش ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز پنجشنبه 2 مهرماه 93 از ساعت 8 صبح آغاز می شود. (در دو روز)

زمان تحویل خودروهای سایپا در دومین فروش فوری D1400

بر این اساس حداکثر زمان تحویل محصولات انحصاری فروخته شده توسط سایپا 2 روز است. مدت زمان تحویل 6 محصول ارائه شده توسط سایپا در طرح فروش فوری سه ماهه می باشد.

نحوه ثبت نام فروش فوری سایپا 23 ساعت 1400

وارد سایت فروش اینترنتی saipa.iranecar.com شوید و اطلاعات شخصی را ثبت کنید و کد کاربری دریافت کنید ( داوطلبانی که قبلا اطلاعات شخصی را ثبت کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند برای ثبت نام نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و رمز عبور ندارند. )
وارد قسمت خرید خودرو شده و نوع خودرو را انتخاب کنید
به درگاه اینترنتی بروید و هزینه ماشین را پرداخت کنید
کد رهگیری دریافت کنید
برای تحویل مدارک هویتی، اخذ اقامت و اخذ قرارداد با آژانس منتخب تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام در پس زمینه فروش فوری سایپا D1400

شرایط و ضوابط عمومی بخشنامه ثبت نام سایپا
فروش محصولات فقط به صورت اینترنتی می باشد.
در صورتی که پس از عقد قرارداد بین مشتری با توجه به نیاز یا الزامات قانونی و یا نیاز به رعایت استانداردهای اجباری و محیطی، شرکت موظف به نصب تجهیزات یا لوازم جانبی اضافی (اختیاری) بر روی خودرو یا تعویض برخی از قطعات خودرو جهت انجام هزینه های مربوطه دعوتنامه صادر خواهد شد.
در روش پیش فروش قیمت خودروها نامشخص بوده و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در ساعت محاسبه و اخذ می شود. قرارداد مشتری توجه: مبلغ واریزی به عنوان بخشی از قیمت تراکنش در حساب توسط کاربر پرداخت می شود.
قیمت نهایی خودرو بر اساس قرارداد پس از دعوت از سازنده خودرو و پرداخت توسط مصرف کننده و بر اساس قیمت زمان تحویل مشخص شده در قرارداد تعیین خواهد شد.
با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مراجعین، آژانس موظف است طبق بخشنامه شماره 080080 از تاریخ 0011/00/15 نسبت به کنترل اسناد و مدارک مراجعین اقدام و از صحت آن اطمینان حاصل نماید.
با توجه به دستورالعمل ابلاغی پلیس راهور ناجا در خصوص ثبت و به روز رسانی اطلاعات شخصی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری، موارد زیر ذکر شده است:
الف- در صورتی که مشتری اطلاعاتی در سامانه شماره گذاری و شهر تولد نداشته باشد و محل صدور شناسنامه با شهر محل سکونت متفاوت باشد، باید جهت ثبت اطلاعات اولیه با مراکز انتقال یا گاراژها تماس حاصل نماید.

ب- در صورت داشتن اطلاعات مشتری در سامانه شماره گذاری:

1- در صورت عدم تغییر اطلاعات مشتری در سیستم شماره گذاری هنگام ثبت نام، نیازی به اقدام خاصی نیست.

2. چنانچه اطلاعات مشتری در زمان ثبت نام در سامانه شماره گذاری تغییر کرده باشد، باید با تماس با مراکز انتقال و یا گاراژها اقدامات لازم را برای اصلاح اطلاعات خود انجام دهد.

3- مشتریان محترم در صورت عدم ارائه صحیح اطلاعات شماره گذاری، علاوه بر بهره مندی از تأخیر در تحویل به دلیل عدم شماره گذاری، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از آنان اخذ خواهد شد.

یکی از بسته های خدماتی به صورت پیش فرض در هنگام پر کردن هزینه دعوت انتخاب می شود، در صورتی که مشتری بخواهد بسته خدمات را تغییر دهد یا آن را حذف کند، می تواند قبل از پایان کارمزد اقدام کند.
در این بخشنامه از لحظه واریز تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.
در صورت افزایش هزینه ها و الزامات قانونی مشتری موظف به پرداخت مابه التفاوت می باشد.
در روش پیش فروش، رنگ خودرو پس از دعوت، توسط مشتری انتخاب می شود تا بر اساس رنگ های موجود، پرداخت را انجام دهد. بنابراین رنگ انتخابی در هنگام ثبت نام صاحب تحویل خودرو نخواهد بود.

شرایط ویژه بخشنامه ثبت نام فروش فوری سایپا
در صورت ثبت نام بالاتر از ظرفیت درج شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از تکمیل ثبت نام اولیه و پس از تایید اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، به قید قرعه برای هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی تحویل، انجام می شود. زمان ساخت خودرو طبق قوانین اعلام شده توسط کمیسیون خودرو خواهد بود.
ظرفیت ثبت نام با برنامه تولیدی گروه خودروسازی سایپا قابل مقایسه است.
لیست پذیرفته شدگان نهایی حداکثر تا 3 روز پس از پایان قرعه کشی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا اعلام و پیامک ارسال می شود. کلیه متقاضیان واجد شرایط باید پس از ثبت نام و قرعه کشی با سایت فروش اینترنتی گروه سایپا تماس گرفته و از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.
پس از اعلام نتایج قرعه کشی، پرورش دهندگان خارج از کشور باید در مدت 120 ساعت به قیمت خودرو پیش پرداخت را انجام دهند.
در صورت عدم تکمیل به موقع مبلغ، امتیاز ثبت نام برگزیده در قرعه کشی لغو می شود.
در این روش فروش، مبلغ از قیمت خودرو کسر می شود و سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت سایپا باقی می ماند و مابقی قیمت خودرو و هزینه های مربوطه در زمان تعیین شده دریافت می شود. از وام مسکن
تسویه زودهنگام وام مسکن امکان پذیر نیست. بدیهی است پس از گذشت مدت یکسال و تسویه قیمت خودرو توسط مشتری، سند خودرو از رهن خارج می شود.
امکان انتخاب بسته گارانتی پایه برای بدنه و بسته اختیاری خودرو به انتخاب شما وجود دارد. در صورت انتخاب بسته، مبلغ به روش فروش فوق العاده در زمان واریز و به روش پیش فروش در زمان پرداخت مابه التفاوت توسط مشتریان دریافت می شود.

زمان قرعه کشی سایپا

پس از پایان مهلت فروش سایپا، قرعه کشی سایپا برای مشخص شدن برندگان قرعه کشی سایپا برگزار می شود و احتمالا روز یکشنبه 26 دی ماه 1400، قرعه کشی سایپا با حضور رگولاتوری برگزار خواهد شد.

برندگان قابل توجه قرعه کشی خودرو سایپادر D1400

نکات برجسته برندگان سایپا: به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی دقت کنید و مطمئن شوید که آدرس آن به سادگی و بدون حروف یا علامت اضافی با کلمه https شروع و فقط با عبارت .shaparak.ir ختم می شود. “نکات امنیتی استفاده از درگاه های پرداخت برای سامانه فروش آنلاین سایپا”

پس از اعلام نتایج قرعه کشی، کشورهای منتخب باید مبلغ پیش پرداخت قیمت خودرو را به صورت علی الحساب در مدت 72 ساعت پرداخت کنند و پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل، رنگ خودرو و نمایندگی در محل وجود خواهد داشت. از تحویل

در صورت عدم تکمیل به موقع مبلغ، امکان ثبت نام داوطلب منتخب در قرعه کشی غیرفعال می شود.

در صورت عدم رعایت شرایط متقاضی با شرایط سند بخشنامه در هر مرحله از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو لغو و در صورت واریز وجه، وجه مسترد خواهد شد. به متقاضی

آخرین مهلت واریز برندگان قرعه کشی سایپا

پس از اعلام نتایج قرعه کشی، فروشندگان ویژه منتخب باید ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه کامل اقدام کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246972

دیدگاهتان را بنویسید