ثبت نام علی نژاد و میراسماعیلی / رئیس جودو: امیدوارم کمیته ملی المپیک در دستان این ورزش باشد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در اولین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون با حضور در کمیته ملی المپیک برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرد. پوریا در فرم ثبت نام کاندیداتوری خود را برای تصدی پست شورای اجرایی اعلام کرد. پوریا در پاسخ به این سوال گفت: مشکلی برای ثبت نام ندارم و با توجه به اینکه ابلاغیه ای از اداره کل دارم می توانم ثبت نام کنم. من با 39 سال سابقه مسن ترین رئیس فدراسیون هستم. فکر می کنم اولین نفری باشم که هیئت اجرایی را انتخاب می کنم. ریاست محمدرضا پوریا در فدراسیون بدمینتون امروز به پایان رسید.

همچنین مهدی علینژاد معاون اسبق ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برای تصدی پست ریاست ثبت نام کرد. همچنین آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو با حضور در کمیته ملی المپیک برای تصدی پست های ریاست و هیات اجرایی ثبت نام کرد.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو پس از ثبت نام در انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: با افتخار برای ثبت نام آمدم. من همیشه بر این باور بودم که این سمت ها مختص اهالی ورزش است و با احترام به دوستانی که از زمانی که دولت وزیر ورزش را سپردند، دوستان اجازه بدهند این جایگاه برای کسانی باشد که خاک ورزش را خورده اند.

ثبت نام علی نژاد و میراسماعیلی / رئیس جودو: امیدوارم کمیته ملی المپیک در دستان این ورزش باشد

وی در خصوص انتخاب دولت برای حضور در انتخابات تصریح کرد: دولت هیچ فشاری برای انتخاب گزینه خاصی در این انتخابات نداشته است و امیدوارم این بار کمیته المپیک به دست ورزشکارانی مانند وزارت ورزش بیفتد. کمیته در دنیا جایگاه بالایی دارد و کارهای بزرگی می توان انجام داد و نیاز به دیپلماسی ورزشی در اینجا احساس می شود. کارهایی که در آن مدت انجام نشد باعث شد که ما شخصیت ها را رنج ببریم. کمیته برای کار سیاسی نیست بلکه برای کارهای ورزشی مربوط به فدراسیون ها است.

  مجدی و کامرانی فر با رئیس کمیته پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال دیدار کردند

رئیس فدراسیون جودو یادآور شد: ورزش نیازمند برنامه بلندمدت بسیار خوب است. مدال های المپیک مبتنی بر استعداد و خودسازی شخصیت ها و چهره های فردی بود، اما هرگز برنامه ریزی خاصی صورت نگرفت. هنوز خوابگاه مناسبی برای اردوهای تیم ملی نداریم. امیدوارم به شخصیت ها توجه شود.

میراسماعیلی در پایان در پاسخ به این سوال که در چه پست هایی ثبت نام کرده است، گفت: برای ریاست و شورای اجرایی ثبت نام کردم.

صبح امروز (چهارشنبه) ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات کمیته ملی المپیک آغاز شد. انتخابات کمیته ملی المپیک 15 شهریورماه برگزار می شود.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید