ثبت نام طرح «حمیم» دانشگاهیان استان بوشهر آغاز شد

780 247 فقط خبر

داشی در گفتگو با آنا:

دبیر کمیته رسانه ای طرح فرهنگی، سیاسی و اجتماعی «حمیم» استان بوشهر از آغاز ثبت نام دوره توانمندسازی فعالان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دانشگاهیان این استان خبر داد.

حسین دشتی عسکری در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، از آغاز ثبت نام طرح حمیمیم خبر داد و اظهار داشت: دوره توانمندسازی حمیم ویژه دانش آموزان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در محورهای اصلی استان کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی، کتاب همرزمان حسین علیه السلام و کتاب کلاه امام همزمان با سایر استان ها برگزار می شود.

وی در خصوص زمان و مکان اجرای طرح فرهنگی حمیم گفت: زمان اجرای طرح در دهه اول شهریورماه سال جاری و مکان آن در قم خواهد بود.

دبیر کمیته رسانه ای طرح فرهنگی، سیاسی و اجتماعی حامی ما استان بوشهر با تشریح مزایای این طرح برای حاضران گفت: اجرای دو واحد آموزشی و زیارت مشهد مقدس از جمله مزایای پیش بینی شده برای این طرح است.

دشتی عسکری در خصوص نحوه ثبت نام گفت: علاقه مندان به ثبت نام حداکثر تا 24 مردادماه به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خود مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در اطلاعیه طرح تماس بگیرند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره آموزش های جانبی در قالب جلسات مهارتی ارائه می شود، تصریح کرد: در دوره های آموزشی این طرح، مهارت های ارتباطی موثر، فنون مکالمه و متقاعدسازی، مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت زمان، تفکر انتقادی و سیستماتیک و جلسات شناختی برگزار می شود. به عنوان یک مرور کلی دستاوردهای انقلاب اسلامی، جریان امروز دانشگاه و موضوعات دیگر ارائه شده است.

  غیبت عجیب سردار در تیم ملی / تمرین آزمایشی با اسکوچیچ فرق دارد؟ - اندیشه معاصر

دبیر کمیته رسانه ای طرح حمیمیم فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان بوشهر افزود: بر اساس برنامه ریزی ملی، رویدادهای ایده پردازی، تورهای علمی، کرسی آزاد اندیشی، نمایش فیلم و مستند، گفتگو با نمایندگان استان، دیدار با نخبگان دانشگاهی و دانشگاهی و برنامه های ورزشی برگزار می شود. و سرگرمی بخشی از برنامه های این دوره می باشد.

دشتی عسکری خاطرنشان کرد: این طرح برای 250 نفر از فعالان دانشجویی استان و در اردوی جداگانه خواهر و برادر دانشجو برگزار می شود.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید