ثبت نام شعبانی بهار در انتخابات کمیته ملی المپیک/ معترضان را تغییر دادیم

1089328 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در اولین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک، گلمرضا شعبانی سرپرست فدراسیون تیروکمانی نیز برای تصدی پست شورای اجرایی معرفی شده است. شعبانی بهار پس از ثبت نام در این انتخابات اظهار داشت: انگیزه من برای حضور در انتخابات مانند همکاران خوبم افزودن ظرفیت به ظرفیت کمیته ملی المپیک و ورزش ایران است. در معاونت کل وزارت ورزش کار کردم و بیش از 4 سال در فدراسیون تیروکمان بودم.

وی ادامه داد: هدف اصلی داشتن برنامه رسمی و راهبردی برای سال 2028 است که این برنامه ریزی نیازمند همفکری و مشارکت اندیشمندان است. بدیهی است آشنایی این مقام مسئول با روند بودجه و ظرفیت بودجه حائز اهمیت است. با تجربه و تعاملی که با این نیروی تاثیرگذار در بودجه بندی دارم، می خواهم به پشتیبانی و حرفه ای کردن فرآیندها کمک کنم.

رئیس فدراسیون تیروکمان اعتراض برخی از ورزشکاران در خصوص حقوق و بیمه را برجسته کرد: کدام فدراسیون بیمه و حقوق دارد؟ در عین حال، هرکس در چارچوب خود انتظاراتی دارد. ورزشکار جایگاه بالایی دارد و دارای اختیار و جایگاهی است که باید در همان سطح صحبت کند. مربی و سرپرست فدراسیون هم باید با توجه به جایگاه خود صحبت کنند. بررسی نشان می دهد که برخی از درخواست ها خارج از محدوده بوده است. با بچه ها ارتباط داشتیم. این مرحله نیز می گذرد.

وی در خصوص اعتراض ورزشکاران به حذف دو ورزشکار زن و مرد برای بازی های کشورهای اسلامی گفت: مشکل اصلی این بود که ورزشکاران تصور می کردند یک ورزشکار را حذف کرده ایم اما کمیته برگزاری تعداد نفرات را به سه نفر کاهش داد. اگر بخواهیم یک نفر را حذف کنیم، هزینه بازداشت و حمل و نقل متوجه فدراسیون نشد. فرض ورزشکاران این بود که خود فدراسیون یک نفر را تعلیق کرد. ورزشکاران فهمیدند که تقصیر ما نیست و ما هم علاقه مند بودیم با نفرات بیشتری شرکت کنیم، اما از سیاست برگزارکننده و NOC تبعیت می کنیم.

  همکاری های فناورانه و بین المللی با تاکید بر شرکت های دانش بنیان و خلاق در حال توسعه است

وی در پاسخ به این سوال که نام معترضان برای بازی های داعش تغییر می کند؟ گفت: عوض می کنیم. یکی از آن سه مرد نیامد و دو تا از سه زن نیامدند و ما آنها را عوض کردیم.

شعبانی بهار درباره احتمال عدم دعوت مجدد معترضان؟ گفت: در حال بررسی هستیم و همه احتمالات وجود دارد.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید