ثبت نام در فروش ایران خودرو فروی امروز 5 بهمن 93 + لینک ثبت نام و جزئیات – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، طرح جدید فروش فوری 3 محصول ایران خودرو از امروز سه شنبه 5 بهمن ماه 93 آغاز و طبق روال گذشته به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. پژو 207 سقف شیشه ای دستی و توربوشارژر اتوماتیک دنا پلاس ایران خودرو با قیمت خودروهای ایران خودرو در این طرح نهایی و با موعد تحویل سه ماهه موجود می باشد. متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام خودروهای ایران خودرو در سایت ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/#!/ توصیه به. در ادامه این خبر لینک و نحوه ثبت نام خودروهای ایران خودرو، مهلت فروش فوری ایران خودرو، قیمت ایران خودرو، سایت ثبت نام ایران خودرو و زمان قرعه کشی ایران خودرو بهمن ماه 1400 برای مشخص شدن نتایج قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو را به همراه لینک ثبت نام و مشخصات می آوریم.

کلیه قوانین و شرایط قرعه کشی در این بخشنامه اعمال خواهد شد.

ثبت نام فروش فوری 3 محصول ایران خودرو امروز سه شنبه 5 بهمن 92.

متقاضیان ثبت نام فروش فوری محصولات ایران خودرو 3 می توانند از امروز سه شنبه 5 بهمن 1400 برای ثبت نام خودروهای ایران خودرو در بهمن ماه 1400 به سامانه esale.ikco.ir مراجعه کنند. متقاضیان ثبت نام در ایران خودرو می توانند برای ثبت نام اولیه از طریق سامانه ایران اقدام کنند سایت فروش آنلاین محصولات خودرو.

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 3 ماهه) برخی از محصولات شرکت ایران خودرو (به صورت قرعه کشی) طبق جدول پایانی بخشنامه از روز سه شنبه مورخ 05/11/1300 و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 11/11 ادامه دارد. 7 / 1400 وجود خواهد داشت.

ثبت نام فوری فروش 3 محصول ایران خودرو

فروش فوری خودروهای ایران خودرو در تاریخ 5 بهمن 93

در جدیدترین طرح فروش فوری ایران خودرو، سه محصول پژو پارس، سقف شیشه ای دستی پژو 207 و توربوشارژر دنا پلاس با موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

زمان تحویل ایران خودرو در ایران خودرو فروش فوری بهمن 1400

در این راستا سه محصول پژو پارس، پژو 207 سقف شیشه ای دستی و دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژر با موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

مهلت ثبت نام فوری فروش ایران خودرو بهمن 1400

متقاضیان می توانند برای ثبت نام اولیه از امروز سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

  پیش بینی وحشتناک بیت کوین / رشد کند در راه است ؟! - اندیشه معاصر

ثبت نام فوری فروش ایران خودرو امروز سه شنبه 5 بهمن 1392 + ثبت نام ایران خودرو و ارتباط با قیمت

آدرس سایت فروش و ثبت نام ایران خودرو 5 بهمن 1400

متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو فقط از طریق سایت فروش آنلاین این شرکت آدرس https://esale.ikco.ir اقدامات احتیاطی را انجام دهید و از ثبت نام در سایت های نامعتبر با همان آدرس خودداری کنید. همچنین متقاضیان برای اطلاع از امکانات و تجهیزات خودرو فوق اینجا در سایت ایران خودرو کلیک کنند.

 لینک ثبت نام ایران خودرو و قیمت

نحوه ثبت نام فروش فوری هایما پلازایران خودرو 5 بهمن 1400

مرحله اول: متقاضی با وارد کردن کد کاربری و رمز عبور وارد صفحه ثبت نام خود شده و وسیله نقلیه را انتخاب می کند.

مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام خواهد شد.

مرحله سوم: لیست نهایی از طریق سایت فروش آنلاین اعلام و پیامک ارسال خواهد شد.

مرحله چهارم: لیست برندگان قرعه کشی حداکثر تا 3 روز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می شود و داوطلب باید از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب در قرعه کشی) مطلع شود. ) با مراجعه به سایت مرحله پنجم: فرد منتخب حداکثر ظرف مدت 5 روز از طریق سایت فروش آنلاین محصولات ایرانی به آدرس: ir.ikco.esale خودرو، پیش پرداخت را به حساب خودرو واریز می کند. نامزد معیوب محسوب می شود.

تبصره 1: در صورت عدم رعایت شرایط متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی ناقص تلقی شده و وجه مشتری به حساب وی و شرکت مسترد خواهد شد. هیچ مسئولیتی در قبال تحویل نخواهد داشت خودرو نخواهد بود.

تبصره 2: قبل از اعلام اسامی برگزیدگان، مشتری وجهی واریز نمی کند و شرایط دریافت چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف می شود.

شرایط فوری فروش ایران خودرو امروز 5 بهمن 1400

1. فقط یک وسیله نقلیه باید به هر کد ملی اختصاص یابد.

2. حداقل فاصله تا آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد. همچنین امکان ثبت نام همزمان در هر دو شرکت وجود ندارد.

  براتی: خدای نکرده کمیته نقل و انتقالات/ از هر 8 نفر یک سوال پرسیده شود نه 4 نفر

3. ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال (نصب خودرو) ممنوع بوده و ارائه گواهینامه معتبر رانندگی (حداقل درجه سه) الزامی است.

4. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

5. متقاضی هنگام ثبت نام باید شماره حساب خود (شماره شبا) را وارد کند و برای واریز وجه لازم است از کارت های بانکی به نام خود استفاده کند.

6. شماره تلفن همراه وارد شده باید به نام متقاضی باشد.

7. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نخواهد بود.

8. فرد منتخب باید در مرحله واریز وجه، کد نمایندگی را با توجه به استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) انتخاب کند.

9. گارانتی خودرو پس از گذشت 5 ماه از لحظه تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی خودرو جهت سرویس اولیه باطل می شود و در صورت مراجعه به نمایندگی خودرو حداقل 1000.1 کیلومتر از خودرو مورد نیاز است.

10. امکان صلح در قرارداد و واگذاری خودرو حتی به صورت نیابتی طبق مصوبات کمیسیون خودرو وجود ندارد.

11. خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، بر اساس آخرین استانداردها و مقررات زیست محیطی اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل، دارای.

فروش فوری ایران خودرو امروز سه شنبه 5 بهمن 1392

شرایط اختصاصی ایران هودرو

1. تحویل خودرو بر اساس اولویت های تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط اعلام شده توسط کمیته خودرو خواهد بود.

2. انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخب و توسط مشتری هنگام واریز صورت می گیرد.

3. خودروی ثبت نامی معادل آخرین سقف قانونی اعلام شده در هنگام تحویل خودرو دارای بیمه شخص ثالث خواهد بود.

4. مسئولیت صحت کلیه اطلاعات وارد شده به ویژه کد ملی، نشانی و کد پستی به عهده متقاضی بوده و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده، تمامی عواقب آن اعم از تاخیر و عدم ارسال به عهده متقاضی می باشد. شماره گذاری وسیله نقلیه به عهده ی صورت می باشد.

5. در زمان پرکردن دعوتنامه قسمت ثمن معامله به مدت یک سال از سوی مشتری پرداخت نمی شود و نسبت به میزان بدهی و تعهد مشتری مبنی بر عدم انتقال خودرو به دیگری، خودرو پرداخت خواهد شد. در دوره شرکت رهن شود. شرط مدت در این بند فقط در اختیار خودروساز است و خریدار نمی تواند قبل از تاریخ تعیین شده آن را پرداخت کند، اقدام کنید و سپس سند چاپ و ارائه می شود.

6. در صورت عدم اقدام برای فک وام مسکن، پس از گذشت یک سال از سوی مشتری، جرایم طبق ضوابط به حساب مشتری واریز می شود.

7. در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو طبق ضوابط مندرج در قرارداد، غرامت تاخیر به صورت روزانه (12% در سال) محاسبه و مطابق با آن به سرعت پرداخت خواهد شد. با معیارها

8. در صورتی که دعوتنامه در مدت تعیین شده محقق نشود، شرکت می تواند خودرو را به سایر داوطلبان تحویل دهد و حرکت مشتری را به تاریخ دیگری موکول کند. نوع و قیمت خودروی قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه های آتی مشخص خواهد شد.

9. چنانچه پس از انعقاد قرارداد با مشتری بر حسب نیاز یا الزامات قانونی یا نیاز به رعایت استانداردهای اجباری، شرکت موظف به نصب تجهیزات یا لوازم جانبی (آپشن) خودرو یا تعویض برخی از قطعات خودرو باشد. ب علاوه بر اطلاع رسانی در سطوح فوق، دعوت به پرداخت طبق ضوابط و مقررات حمایت قانونی از کاربران خودرو صورت خواهد گرفت.

10. امکان انصراف از ثبت نام قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتری وجود دارد.

11. سامانه پیامک شرکت ایران خودرو 300096440 می باشد و کلیه پیامک ها از طریق شماره مشخص شده ارسال خواهد شد.

12. شماره تلفن مرکز تماس ایران خودرو جهت پاسخگویی در هنگام ثبت نام 82272727-021 می باشد.

سایت ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

زمان قرعه کشی و اعلام برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو 14 بهمن ماه 93 می باشد.

قرعه کشی این پروژه احتمالا روز شنبه 9 بهمن ماه 93 با حضور نمایندگان مراجع نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو انجام خواهد شد.

به گزارش گروه خودروسازی ایران خودرو، قرعه کشی به صورت زنده از سایت ایران خودرو ikco.ir پخش می شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

دیدگاهتان را بنویسید