ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مراغه

1087689 فقط خبر

کریم شجاعی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان خبرگزاری آنا از مراغه، از آغاز ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه خبر داد و اظهار کرد: این دانشگاه. واحد به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان مراغه دارای کلیه مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکتری می باشد و علاقه مندان می توانند از مقطع کاردانی تا دکتری به طور مستمر در دانشگاه تحصیل کنند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه هم اکنون دارای 3 هزار دانشجو و 110 هیات علمی تمام وقت در 9 رشته دکتری، 41 رشته کارشناسی ارشد و 48 رشته کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) و ده ها رشته کاردانی و رشته فنی و مهارتی ج است. در حال حاضر مشغول تحصیل و تدریس هستند.

رئیس اداره و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، این شهرستان را از نظر آداب، فرهنگ و تمدن یکی از شهرهای نمونه و شاخص کشور معرفی کرد و گفت: آثار فاخر به جا مانده از تمدن های گذشته نشان دهنده علمی آن است. و ساختار فرهنگی و آموزش در این شهر بدون مراقبت اجتماعی در دسترس خانواده ها و فرزندانشان است.

شجاعی تصریح کرد: داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه که در نیمسال اول کارشناسی بدون – متوالی هستند، اقدام کنند. پذیرش آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است. تا چهارشنبه 14 مرداد ماه 1401 فرصت دارند با تماس با سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا راهنمای ثبت نام دریافت کنند و پس از مطالعه و کسب آگاهی در صورت تمایل و داشتن شرایط نسبت به تهیه کارت اقدام نمایند. برای ثبت نام و انتخاب رشته درخواست اعتبار کنید.

  صلح در شمال آفریقا برای ثبات منطقه و اروپا ضروری است

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند برای اطلاع از حوزه های علمیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و سایر اطلاعات این واحد دانشگاهی به پایگاه اینترنتی روابط عمومی دانشگاه به نشانی http://pr-iau.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید