ثبت تخلفات هنگام رانندگی با دوربین های هوشمند داخلی

997285 فقط خبر

رضا درستان کاندیدای اصلی و شرکت کننده در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: در این رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» برگزار می شود.

استاد مدعو دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ادامه داد: ایده اصلی این پروژه با من است و به نوعی این هسته فناوری حول این ایده شکل می گیرد که با تولید این محصول وابستگی ما به دوربین های وارداتی تا حد زیادی قطع شود. “


بیشتر بخوانید:

تولید ماشین آلات سنگ شکن و تجهیزات مربوطه

آزمایشگاه خدمات رسانی به پروژه های تحقیقاتی و علمی پژوهشگران

گل محمدی محصول دانشگاه آزاد زیر ذره بین مشتریان خارجی

ایجاد بستری طبیعی، امن و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل داده های علمی


این ایده پرداز در پاسخ به این سوال که فقط مخاطب شما رانندگی می کند؟ مشخص شده: با توجه به ثبت تخلفات، بله؛ اما از این محصول می توان در زمینه امنیت نیز استفاده کرد. نحوه کار به این صورت است که از طریق نوع خاصی از تگ های RFID که بر روی پلاک ها و لیبل خوان هایی که در جاده نصب می شوند و به صورت ویژه می توان هرگونه تخلف رانندگی و موارد امنیتی را ثبت کرد.

وی افزود: در تبدیل ایده به محصول، پروژه با سرعت طراحی 80 کیلومتر بر ساعت اجرا شد و نتایج قابل قبولی به دست آورد. اما در سرعت های بالاتر نیاز به سیستم پیچیده تری بود و با مذاکره با یک شرکت چینی قول طراحی و اجرای مطلوب در سرعت های بالا را دادند که متاسفانه روند صعودی قیمت ها پروژه را پشت سر گذاشته است. این پروژه یکی از بهترین ایده ها و محصولات شرکت های نوپا است که در سال 1399 انجام شده است.

  اولین واکنش کاپیتان استقلال به دربی/ چرا وریا بازی نکرد؟

رضا درستان پژوهشگر رشته معماری و شهرسازی، عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان، عضو انجمن علمی معماری و شهرسازی ایران و دانشجوی دکتری معماری است.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با شعار هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارت آپ و هزار شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید