تیم ها و بازیکنان برتر مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد مشخص شدند

1087960 فقط خبر

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا از روابط عمومی مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی. مسابقات بدمینتون کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان با حضور هشت تیم از سراسر کشور به میزبانی واحد یزد برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم منطقه هشت (خراسان شمالی) قهرمان و منطقه هفت (تهران) نایب قهرمان شد. تیم های منطقه دو (تبریز) و منطقه سه (مازندران) نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند. همچنین در قسمت انفرادی مسابقات رویا افراسیابی از منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی به مقام قهرمانی رسید و فاطمه فاروقی از همین منطقه نایب قهرمان شد. فاطمه علی آبادی از منطقه سوم و طیبه سلیمانی از منطقه هشتم نیز بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

همچنین مسابقات بدمینتون کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بخش آقایان با حضور 64 ورزشکار در قالب 10 تیم از سراسر کشور به میزبانی واحد فیروزکوه برگزار شد. در این دوره از مسابقات بدمینتون بازان مناطق مختلف دانشگاه آزاد اسلامی به صورت تیمی و انفرادی به رقابت پرداختند که در پایان تیم منطقه سه (گلستان) بر سکوی قهرمانی ایستاد و منطقه دو (تبریز) نایب قهرمان شد. . نمایندگان منطقه هشت (بیرجند) و ناحیه 9 (زنجان) نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند. همچنین در قسمت انفرادی نیز گلمرضا زرمند از منطقه 10 قهرمان شد و حبیب عسگرپور از منطقه 3 بر سکوی دوم ایستاد. مسعود معینی از ناحیه 8 و محمد حسن عبداللهی از ناحیه 9 سوم شدند.

انتهای پیام/4048/

  اسلواکی از ایران برای پذیرش پناهندگان افغان قدردانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید