تیم ملی والیبال بانوان مقابل میزبان شکست خورد

بازی های کشورهای اسلامی;

تیم ملی والیبال بانوان ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به مصاف ترکیه رفت و مقابل تیم میزبان شکست خورد.

4863 677 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 18 تا 27 مردادماه در قونیه ترکیه برگزار می شود و تیم ملی والیبال بانوان ایران برای اولین بار در این مسابقات حضور دارد.

فارغ التحصیلان کمپدلی در اولین دیدار مقابل ازبکستان با نتیجه 3 بر 1 حریف خود را شکست دادند و در بازی دوم به مصاف ترکیه رفتند.

در این دیدار حساسیت بالایی برای تعیین سرگروه مرحله نیمه نهایی وجود داشت، تیم میزبان با بهره گیری از تشویق پرشمار تماشاگران توانست جلوی تلاش ملی پوشان را بگیرد و ست اول را 25 برد. -20.

ترکیه در ست های دوم و سوم با نتایج 25 بر 15 و 25 بر 17 با عملکرد بهتری به پایان رسید.

تیم ملی والیبال بانوان کشورمان متشکل از مائده برهانی، مهسا صبری، نگار کیانی، پوران زارع، الهه پورصالح، شبنم علیخانی، محدثه محشتگی، تهمینه درگزانی، هانیه محتشمی، زهرا مغانی، فاطمه امینی، ریحانه سلامت کریمیسا، کدخدا در مسابقات بازی های همبستگی والیبال کشورهای اسلامی حضور دارند.

سیدیکا اسلامی به عنوان سرپرست، الساندرا کامدلی (سرمربی)، فاطمه رشیدی و مهسا آراسته (مربی)، زینب گیوه (مربی بدنساز) و محمد مخدومی به عنوان آنالیزور تیم ملی والیبال بانوان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

مسابقات والیبال بانوان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با حضور هفت تیم در دو گروه مقدماتی برگزار می شود و دانش آموختگان الساندرا کامدلی در گروه A با تیم های ازبکستان و ترکیه همگروه هستند. در گروه B بانوان والیبالیست هایی از افغانستان، سنگال، کامرون و جمهوری آذربایجان حضور دارند.

  دانشکده مهارت و کارآفرینی، محل گردهمایی ایده‌ها و نوآوری‌ها/حوزه‌های جدید مهارت‌ها فعال شد.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید