تیم ملی دو دیدار در اتریش برگزار خواهد کرد

18521 713 فقط خبر

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: تلاش می کنیم اردوی تیم ملی را به نحو احسن برگزار کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، داوود پرهیشکاری در حاشیه مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال درباره انتصاب خود به عنوان سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به بیست سال سابقه حضورم در فدراسیون فوتبال، در همه زمینه ها کار کرده اند. هیئت مدیره و رئیس فدراسیون به من اعتماد کردند و این سمت را به من دادند و امیدوارم بتوانم به اعتماد آنها عمل کنم.

وی درباره رویکرد اتحادیه فوتبال انگلیس پس از برگزاری مجمع انتخاباتی گفت: ابتدا باید به سمت صلح برویم. زمانی که بتوانیم اردوی تیم ملی را موثر برگزار کنیم. در واقع سعی می کنیم هم نوجوانان و هم جوانان و به خصوص بزرگسالان را در شرایط خوبی هدایت کنیم.

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمات جدیدی برای تیم ملی گرفته شده است یا خیر؟ گفت: برای این سؤال زود است. این دیدار دو روز پیش برگزار شد و تیم جدید به تازگی وارد شده است. در واقع هیچ جلسه تصمیم گیری برگزار نشد.

وی درباره دیدار مهدی تاج با اعضای هیات مدیره که گفته می شد درباره کادر فنی تیم ملی بوده است، گفت: من از آن جلسه اطلاعی نداشتم. پس از پایان جلسه هیات مدیره جلسه ای برای آشنایی بیشتر با یکدیگر تشکیل دادند اما فکر می کنم زمان تشکیل جلسه رسمی اعلام نشده است.

پرهیزکاری در پایان عنوان کرد که تیم ملی دو بازی دوستانه در کمپ اتریش برگزار می کند.

  رئیسی: همچنان نیازمند گام های موثر در حوزه پژوهش علمی هستیم

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید