تیم ملی ایران به عنوان تیم 98 دوام می آورد / قول می دهم با یک قرعه خوب در جام جهانی از گروه خود ادامه دهیم – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 1998 فرانسه معتقد است این تیم ملی در خدمت نسل طلایی فوتبال کشورمان است که می تواند بزرگترین اتفاق فوتبالی داستان را رقم بزند. نیما نکیسا دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 1998 فرانسه در خصوص دیدار یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان و همچنین صعود تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی قطر در سال 1397 توضیحاتی را ارائه کرد. 2022:

در آستانه سالگرد درگذشت علی انصاریان از چه می گویید؟

یک روز در یک جشنواره فیلمی پخش شد که در هشت دقیقه اول دوربین فقط سقف اتاق را نشان می داد. پس از دقایقی حاضران فریاد زدند که این چه فیلمی است و پس از حدود 8 دقیقه تعدادی از سالن ها را ترک کردند. کم کم دوربین از سقف پایین آمد و یک معلول را نشان داد که بی حرکت روی تخت دراز کشیده بود. اینجا بود که فهمیدند چطور می‌توانیم روزها و سال‌ها دوری عزیزانمان را تحمل کنیم، در حالی که نمی‌توانیم 8 دقیقه به سقف خیره شویم. به نظر من برگزاری مسابقات یادبود مانند بازی ای که در این هفته برگزار می شود باید به یک عادت سالانه تبدیل شود تا هر سال یاد این عزیزان زنده شود و از طرفی همین نسلی که امروز این بازی را اجرا می کند. نه اینکه دو سه دهه دیگر باشم یا بزرگتر شوم و با خاطرات آن روزها زندگی کنم.

از علی انصاریان و مهرداد میناوند چه خاطراتی دارید؟

چیزی جز شادی، خنده و شادی نیست. به راستی هر بار که در کنار این دو عزیز بوده ایم بهترین اتفاقات و بهترین لحظات برایمان رخ می دهد. هنوز هم باورش سخت است که ببازند. کاش امروز با ما بودند. می خواهم تاج از این دو دریبل رنج بکشد و ببازد.

  فوری؛ جزئیات جدید قانون رتبه بندی معلمان 1401/01/18; | تغییرات اخیر در قوانین رتبه بندی معلمان - یک تفکر مدرن

تیم ملی و عملکردش در جام جهانی چطور؟

من باید تبریک بگویم. هرچند از ابتدا می دانستم که این تیم در حال صعود است. یعنی می دانستم بعد از مارک ویلموتس چه روزهای خوبی در انتظار تیم ملی است. مطمئنم این تیم چیزهای بهتری خواهد داشت.

چی شد؟

ما یک نسل بسیار طلایی در تیم ملی داریم. نسلی که در هر پست چند بازیکن قابل توجه دارد. نسل بسیار قدرتمندی مثل 98 که قطعا در تاریخ فوتبال ایران می ماند. ما بازیکنان خوبی به عنوان دروازه بان داریم. در خط هافبک و دفاع افراد شایسته ای را می بینیم و در پست هجومی ستاره هایی داریم که در بهترین مسابقات قهرمانی اروپا می درخشند.

آیا امکان صعود با این تیم به دور دوم وجود دارد؟

شک ندارم اگر در گروهی قرار بگیریم که قرعه خوبی داشته باشیم قطعا صعود می کنیم و اتفاقی می افتد که در تاریخ فوتبال ایران نیفتاده است. امیدوارم این نسل یک بار دیگر مردم را خوشحال کند، زیرا تا قبل از رسیدن به جام جهانی این شادی را به مردم داده اند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261674

دیدگاهتان را بنویسید