تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد

حامد ستون نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا در یزد، گفت: مسابقات بدمینتون کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان از 3 تا 7 تیرماه 1401 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. کلون یزد در قالب هشت تیم شرکت کننده از خراسان شمالی، یزد، بندرعباس، سازمان مرکزی، تهران، مازندران، فارس و تبریز).

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: در این مسابقات تیم خراسان شمالی به نمایندگی از منطقه هشتم دانشگاه آزاد در این مسابقات شرکت کرد و در مرحله نهایی مقابل تیم تهران با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید. قهرمانی و تیم تهران مقام دوم و تیم های مازندران و تبریز به صورت تیمی به مقام سوم مجموع دست یافتند.

تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد

ستودنیا در خصوص نتایج انفرادی این دوره از مسابقات گفت: در بخش انفرادی سبک آزاد که با حضور 45 ورزشکار از این دوره برگزار شد، رویا افراسیابی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد بجنورد موفق به کسب مقام اول شد. مدال طلای این دوره فاطمه فاروقی کارمند اداره تربیت بدنی واحد باجنورد نیز مقام دوم و طیبه سلیمانی از اعضای هیات علمی واحد گناباد و از تیم خراسان شمالی و فاطمه علی آبادی از مازندران در مجموع مقام سوم را کسب کردند.

وی گفت: فاطمه فرکی، رویا افراسیابی، بیتا محمد ایلامی، نجمه شجاعیان، زهرا اکبری و طیبه سلیمانی ورزشکاران تیم اعزامی خراسان شمالی بودند که با هدایت مریم جوانمرد در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد

ستودنیا بیان کرد: در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان یزد، نوید نصیری زاده معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، نماینده فیزیکال برگزار شد. مرکز آموزشی و ورزشی دانشگاه آزاد مسئول فنی مسابقات مسئولین واحد یزد از بازیکنان و تیم های برتر این دوره با اهدای لوح، کاپ و مدال قهرمانی در سالن ورزشی استانداری یزد تقدیر شد.

  هنوز امکان بازگشت به برجام وجود دارد

تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید