تکذیب ادعای ورود جنگنده های رژیم صهیونیستی به آسمان ایران

فرمانده نیروی پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران ادعای رسانه های خارجی مبنی بر ورود جنگنده های رژیم صهیونیستی به آسمان ایران را تکذیب کرد.

18481 725 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، برخی رسانه های خارجی در روزهای اخیر مدعی شده اند که هواپیماهای رژیم صهیونیستی در ماه های اخیر چندین بار وارد حریم هوایی ایران شده اند، اما فرمانده پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران این ادعا را که هواپیمای اف. 35 فروند جنگنده وارد آسمان ایران شده است

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در این خصوص گفت: این ادعا همانند ادعاهای دیگر آنهاست و اصلا چنین اتفاقی رخ نداده و سامانه شبکه هوشمند پدافند هوایی کشور هر لحظه رصد می شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه منطقه رصد پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران هزاران کیلومتر فراتر از مرزها است، تاکید کرد: سامانه های ما نه تنها مرزهای هوایی خودمان، بلکه سامانه های تحت پوشش را رصد می کنند. مقامات ما هزاران کیلومتر را رصد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان هر از چند گاهی حرفی می زنند تا ببینند عکس العمل ما چیست اما ما عکس العمل خود را در زمین نشان داده ایم و انشاءالله باز هم نشان خواهیم داد.

انتهای پیام/

  ویتامین های اساسی برای کاهش وزن + جزئیات - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید