تکذیبیه درگیری شب گذشته در میدان مرکزی تره بار/ کشته شدن 4 نفر و مجروح شدن 20 نفر در تره بار صحت ندارد.

1087844 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، فیلمی از درگیری و درگیری دسته جمعی در میدان مرکزی میادین میوه و تره بار در فضای مجازی منتشر شده است.

در همین راستا ساعاتی پیش ویدئویی از یک درگیری دسته جمعی دیگر در فضای مجازی منتشر شد و سپس برخی شایعات از کشته شدن 4 نفر و مجروح شدن 20 نفر خبر دادند.

در همین رابطه سعید سالاری مدیر میدان تره بار مرکزی گفت: این فیلم منتشر شده مربوط به درگیری ماه گذشته است و خوشبختانه تلفات جانی نداشته است. بنابراین ویدئوی ارسال شده ربطی به شب گذشته ندارد و سوال صحیح نیست.

وی افزود: بورس مرکزی میوه و تره بار با مساحت 270 هکتار و با داشتن هزار و 360 غرفه به عنوان یکی از مراکز اقتصادی و در عین حال بزرگترین مرکز تحویل محصولات کشاورزی در کشور فعالیت می کند.

سالاری با بیان اینکه با توجه به ارتباط صنفی فعالیت این اماکن، صاحبان این مرکز بر اساس قانون صنفی کشور زیر نظر اتحادیه صنفی (بارفروشان) فعالیت می کنند، گفت: میدان میوه و تره بار. سازمان مدیریت شهرداری تهران نیز در راستای تامین امنیت میدان مرکزی است و پلیس و عوامل امنیتی مانند کلانتری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و راهنمایی و رانندگی به منظور تحویل مناسب محصولات به شهروندان اقدام می کنند. فرستاده شده است.

سالاری گفت: در زمینه این درگیری با توجه به درگیری که بین تعدادی از زندانیان به وجود آمد که در نهایت منجر به درگیری فیزیکی شد، با هماهنگی هایی که در اسرع وقت با نیروی انتظامی انجام شد. حضور در محل و بازداشت متخلفین اقدامات لازم انجام شده است.

  محمدرضا رهبری، منوچهر آذری و افشین سنگ - بازیگران جدید ده نمکی - اندیشه معاصر

وی بیان کرد: بر اساس دستور قضایی نسبت به پلمب اتحادیه های مرتبط اقدام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید