تولید 100 درصد کود گیاهی برای دفع آفات روی گیاهان

1076878 فقط خبر

علیرضا نظری، مدیرعامل شرکت فراورده های بیولوژیکی سبزواران که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک فعالیت می کند، در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: شرکت فرآورده های بیولوژیکی سبزواران با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک فعالیت می کند.
محصول ارائه شده در این رویداد دومین گام در عصر شکارچی Macrolofus است که به مطالعه آفت کش های بیولوژیکی می پردازد. Macrolofus predator age یک عامل بیولوژیکی وارداتی است که از هلند و انگلستان برای کنترل آفات گلخانه ای وارد شده و در گلخانه های گوجه فرنگی، فلفل و خیار استفاده می شود. این محصول جایگزین بسیار خوبی برای آفت کش های شیمیایی بوده و دشمن طبیعی آفات این گیاهان می باشد.

نظری بیان کرد: در شرکت فرآورده های بیولوژیکی سبزواران موفق شده ایم زنجیره تولید این محصول را راه اندازی کرده، به تولید انبوه برسانیم و برای فروش روانه بازار کنیم و این محصول می تواند با قیمت مناسب تری جایگزین واردات آن شود.

مدیرعامل شرکت فراورده های بیولوژیک سبزواران گفت: رویداد گام دوم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی فرصت مناسبی است تا شرکت ها با صاحبان ایده و اندیشه تعامل داشته باشند و از تجربیات یکدیگر بهره ببرند.

او گفت که در پارک علم و فناوری دانمارک بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی بوده است. تجهیزات تهیه کنید.

گفتنی است دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 8 تا 11 خردادماه در مصلای تهران برگزار می شود و میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، گروه پژوهشی و پژوهشی است. استارت آپ.

  توهین زشت سپهر حیدری و همسرش به مردم ایران! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید