تولید محصولات کشاورزی ارگانیک با نانوپلاسما

947800 فقط خبر

کوروش عسگری شرکت کننده در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان عصر امید در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا درباره محصول خود گفت: در زمینه تولید فناوری نانو پایه فعالیت می کنم. مواد.

وی افزود: این محصول (نانو پلاسما) در تولید محصولات کشاورزی ارگانیک مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به استفاده از آن در مکان ها، مزارع و محصولات مختلف، نتایج خوبی در این زمینه از جمله افزایش تولید، افزایش مقاومت گیاه در برابر آفات، تنش آبی حاصل شده است. و اقلیم.»، کاهش مصرف کودهای شیمیایی، سموم و آب و غیره.


بیشتر بخوانید:

نگران ریزش ساختمان در اثر ضربه گیر زلزله نباشید

شکار کرم های چوبی برای درختان جنگلی با تله های فرمونی

ایده 400000 تومانی برای رفع پیچ خوردگی ریشه گیاهان با قارچ میکوریزی

دستبند هوشمند بیمار با هوش مصنوعی در راه است


مدیر مرکز فناوری کاسپین البرز که برای رویداد گام دوم با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در نمایشگاه شرکت می کند، گفت: به توصیه دوستان بنیاد پژوهش و فناوری باطری های نیکل کادمیوم با همکاری بنیاد پژوهش و فناوری به همراه رضا سلیمانی رئیس شرکت توسکا فاز تهران که مفتخر به مشورت در زمینه استفاده از مواد نانومقیاس در این باتری ها هستم، در گام دوم مجموعه نمایشگاهی دانشگاه آزاد معرفی شدم و در صورت سرمایه گذاری مناسب دولت، واردات این محصول استراتژیک اضافی خواهد بود.

عسگری گفت: این محصول در عرصه های نظامی، نفتی، هوانوردی، آی تی و … کاربرد فراوانی دارد و با تولید این باتری ها در کشور سالانه حدود 300 تا 500 میلیون دلار صرفه جویی ارزی خواهیم داشت.

  یک عراقی به اتهامات کیهان پاسخ می دهد

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید