تولید محصولات غذایی و دارویی هیبریدی سالم

1076857 فقط خبر

رضا بصیری کیانی، مدیر تحقیقات شرکت ترکیبی غذا و دارو که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد فعالیت می کند، در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به استفاده از ریزجلبک ها در تولیدات این شرکت، گفت: در تولید محصولات این شرکت از ریزجلبک ها استفاده می شود. : از همان ابتدا کارمان را با پرورش جلبک شروع کردیم. سپس به مرحله علم پرورش جلبک رسیدیم و سپس به فرآوری آن پرداختیم.

وی افزود: برخلاف محصولاتی که در داخل و خارج از کشور موجود است، این را با هم ترکیب کرده ایم. یعنی نوآوری هایی ارائه کردیم و در قسمت دوم کار این جلبک دریایی را با عسل و ژل رویال ترکیب کردیم و لوازم آرایشی و دارویی و مکمل های غذایی تولید کردیم.

مدیر تحقیقات این شرکت با بیان اینکه تعدادی از محصولات ما در حال حاضر در حال دریافت مجوز از سازمان غذا و دارو در اصفهان هستند، گفت: برخی از نمونه های اولیه نیز تولید شده و دارای تعدادی باگ نرم افزاری است و در حال اصلاح هستیم. ، تا بتوانید برای مجوز آنها نیز اقدام کنید.

وی ادامه داد: در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی از ژل رویال و جلبک استفاده می کنیم که هر دو روند بهبودی مانند تسریع بهبود زخم، از بین بردن جای زخم یا لک و جای جوش و همچنین آبرسانی، آبرسانی و مبارزه با چین و چروک دارند. وی ادامه داد: با وجود اینکه انواع مختلفی از کرم ها از نظر مشابه داخلی یا خارجی در بازار وجود دارد، اما در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی با توجه به اینکه از ترکیب این دو ماده استفاده می شود، محصول ما چه در داخل و چه از لحاظ خارجی مشابه نیست.

  عصبانیت، این همه چیز نیست. از شر تیم ما روملو لوکاکو خلاص شوید! - اندیشه معاصر

بصیری در خصوص حمایت های انجام شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حمایت کارکنان و کارهایی که در مرکز رشد دانشگاه نجف آباد برای ما انجام شد بسیار مطلوب است. اما به طور کلی روند تولید در کشور کمی سخت است و من می خواهم خود دانشگاه در پروسه صدور مجوز خیلی بیشتر حمایت شود.

وی افزود: بدیهی است وقتی از سازمان غذا و دارو به عنوان یک نهاد دانشگاهی صحبت می کنیم باید با فردی که حضوری کار می کند یا حتی همان آزمایشگاه دانشگاه را به عنوان آزمایشگاه مرجع قبول می کند تفاوت داشته باشیم اما هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است. دور. . “

مدیر تحقیقات این شرکت با اشاره به اینکه از نظر منابع مالی، فردی که پروژه را می دهد باید چرخه اقتصادی و مالی آن را کامل کرده و با شرایط تطبیق دهد، گفت: اما اگر روند اخذ مجوز از دانشگاه به گونه ای باشد. انجام شد، گردش کار زیاد است. سریعتر از من شخصاً می توانم به آنجا بروم و به عنوان نماینده شرکت برای مجوز محصول اقدام کنم.

او درباره حضور در رویداد مرحله دوم گفت: رویدادها خوب و مفید هستند، حتی اگر فقط یک تجربه برای کسانی باشد که دو یا سه سال در مرکز رشد بوده اند و نزدیک به 3000 ایده را مدیریت کرده اند. در مصلای تهران جمع می شوند، کمی سخت به نظر می رسد. امیدوارم نتیجه خوبی حاصل شود.

گفتنی است دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 8 تا 11 خردادماه در مصلای تهران برگزار می شود و میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، گروه پژوهشی و پژوهشی است. استارت آپ.

  منتظر یک زمستان بارانی نباشید - یک فکر مدرن

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید