تولید ماشین آلات سنگ شکن و تجهیزات مربوطه

محمدکریم بابایی کاندیدای اصلی و شرکت کننده در دومین گام رویداد دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: هدف از حضور در این رویداد است. برای جذب سرمایه گذار و جذب پروژه های جدید و اگر این اتفاق بیفتد از نظر سودآوری برای شرکت فن آور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر بسیار عالی خواهد بود. زیرا کادر توانمند و مجرب شرکت و دانشجویانی که در زمینه مکانیک و صنعت فعالیت می کنند می توانند با همکاری یکدیگر مهندسی پشتیبان در این زمینه داشته باشند.

مدیرعامل شرکت برزن صنعت آریا که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر فعالیت می کند به تاریخچه این شرکت گفت: این شرکت از سال 1386 در زمینه تولید و ساخت ماشین آلات کارخانه سنگ شکن و تجهیزات جانبی آن فعالیت می کند. فعالیت های زیادی داشته ام.


بیشتر بخوانید:

آزمایشگاه خدمات رسانی به پروژه های تحقیقاتی و علمی پژوهشگران

گل محمدی محصول دانشگاه آزاد زیر ذره بین مشتریان خارجی

ایجاد بستری طبیعی، امن و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل داده های علمی

ماشین آلات تولید عسل منتظر سرمایه گذار هستند


بابایی بیان کرد: دستگاه های ریز خرد کلیه معادن اعم از سنگ آهن، فرآوری صاف، شن و ماسه و استخراج طلا فعال است و به طور کلی می توان گفت دستگاه اصلی سنگ شکن و خردایش است.

تولید ماشین آلات سنگ شکن و تجهیزات مربوطه

این فعال صنعتی درباره نحوه ارتباط با دانشگاه آزاد ابهر گفت: از آنجایی که می خواستیم با ارتباط با دانشگاه شرکت خود را قوی کنیم و صنعت خود را پیشرفته تر کنیم، مذاکراتی با دانشگاه و مرکز توسعه فناوری داشتیم. علاوه بر بازدید از شرکت و محصولات، از جلسات متعدد مشاوره، بخشی از تجهیزات دانشگاه بیش از نیاز آموزشی و سالن های کارگاهی و همچنین دانش اساتید دانشگاه در زمینه طراحی و مهندسی استفاده نمایید.

  آمریکا: مشارکت روسیه در پروژه‌های هسته‌ای ایران را تحریم نمی‌کنیم - اندیشه معاصر

وی به مناسبت برگزاری رویداد «عصر امید» در دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با صدها مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی در کشور آشنا شده و با هم همکاری کنیم.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید