تولید حشره کش های آلی توسط محققین دانشگاه آزاد اسلامی

1076785 فقط خبر

محسن رادی، مدیرعامل شرکت دراگون سیلور الم دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: باغداران می توانند بدون استنشاق یا حتی بلع تصادفی سموم بدون ایجاد خطر از آنها برای مقابله با انواع آفات استفاده کنند. سلامتی انسان.

وی گفت: در حال حاضر نمونه سمومی که در بازار به فروش می رسد برای سلامت انسان کاملاً خطرناک است و استفاده از آنها بقایایی در محصولات کشاورزی به جا می گذارد که توسط مصرف کنندگان این محصولات وارد بدن می شود و در درازمدت صدمات فیزیکی وارد می کند. صدمات جبران ناپذیری به مردم وارد می کند.

رادی با اشاره به روند کسب و کار گفت: شرکت ما قادر به تولید سموم بر اساس ترکیبات طبیعی برای طیف وسیعی از آفات کشاورزی و باغی است.

وی با اشاره به آنالیز رقبا گفت: این محصول از نظر قیمت و به دلیل استاندارد نبودن بسیاری از سموم بکار رفته در بازار که منجر به بازدهی شد، کاملا قابل رقابت با نمونه سموم موجود در بازار است. محصولات کشاورزی صادراتی حاوی بقایای این سموم است.«سموم تولید شده توسط این شرکت می تواند جایگزین مناسبی برای بسیاری از سموم موجود در بازار باشد.

مدیرعامل شرکت دراگون سیلور ایلان با ارزیابی حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: قصد دارم از طریق رویداد عصر امید، توانمندی های این شرکت را به نمایش بگذارم و بتوانم سرمایه گذار را جذب کنم.

باید بگویم؛ دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 18 تا 11 خردادماه در مصلای تهران میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، یک گروه پژوهشی و یک استارتاپ خواهد بود.

  پیشکسوت سرهابی سرمربی تیم ملی امید شد

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید