تولد ملکه همراه با خباثت در تهران!

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا،

بر اساس اطلاعات دریافتی از نورنیوز، سفارت انگلیس در تهران در نظر دارد فردا سه شنبه جشن تولد ملکه انگلیس را با یک ماه تاخیر در سفارت برگزار کند.

21 آوریل سالروز تولد ملکه انگلیس مصادف با اول اردیبهشت است که سفارت انگلیس عمداً در 12 خرداد سالروز تولد خرمشهر را که نماد مقاومت و فداکاری ملت ایران است در تهران جشن گرفت.

سفارت انگلیس در دعوتنامه خود از علاقه مندان به ملکه دعوت کرده است تا در این روز در قلب تهران گرد هم آیند تا نود و ششمین سالگرد تولد ملکه را جشن بگیرند!

انگلستان
تصویر دعوتنامه

نکته این است که؛ سفارت انگلیس در تهران طی سالیان متمادی از مهمانان و شرکت های ایرانی خواسته است که این جشن تولد را اسپانسر و سرمایه گذاری کنند!

در سال 1998 اعلام شد که سفارت از مهمانان دعوت کرده است تا در حمایت از این رویداد مشارکت فعال داشته باشند. تصویر این ایمیل به شرح زیر است:

انگلستان

ایمیل 2019 در رابطه با پرداخت مراسم

برای روشن شدن بیشتر این موضوع به نظر می رسد بهتر است سفیر انگلیس در تهران که اتفاقاً کارشناس اطلاعاتی و امنیتی است، اعلام کند که چه افراد یا شرکت هایی برای تحریم و فشار بر ملت ایران هزینه می کنند که لندن ایجاد می کند. و ادامه می دهد. بسیاری این تعطیلات را پذیرفتند.

البته رسانه های لندن که همواره مدعی شفافیت و اطلاع رسانی دقیق و کامل بوده اند، می توانند همین کار را انجام دهند. بی بی سی به عنوان رسانه رسمی دولت انگلیس ممکن است یکی از اسناد به اصطلاح افشاگرانه خود را در مورد ابعاد این جشن و حامیان آن تهیه کند و در نظر بگیرد که این مبالغ می تواند چندین مدرسه و درمانگاه را در مناطق محروم کند.

  جدیدترین قیمت دلار و سکه امروز 26 آبان 1400 - تفکر مدرن

وزارت اطلاعات اخیرا در بیانیه ای اعلام کرد که دو شهروند اروپایی را به اتهام برنامه ریزی برای ناآرامی و ناامنی در این کشور بازداشت کرده است.

در روزهایی که رسانه های فارسی زبان لندنی در صدد برآشفتن کشور، تحریک مردم و انحراف مطالبات آنان در حوزه مسائل اقتصادی هستند، ظاهراً سفارت انگلیس در تهران نیز قصد دارد این جشن را پوشش دهد و جشن برنامه ریزی و برنامه ریزی خواهد شد. ادامه این پروژه را به بهانه تولد با تاخیر قابل توجهی ترتیب دهید.

علاوه بر انگلیس که فهرست بلندی از اقدامات علیه ملت ایران در تاریخ معاصر دارد، گذشته، گذشته و مهارت های سفیر کنونی انگلیس در تهران نیز موید و تاکید بر سخنان فوق است.

رئیس ستاد مبارزه با تروریسم، مدیر امنیت ملی، سفیر انگلیس در یمن (ریاض – مصادف با حمله عربستان سعودی)، وزیر اول تهدیدات استراتژیک و مسئول منع گسترش سلاح های هسته ای در واشنگتن سفیر انگلیس در تهران است.

عملیات در قحطی بزرگ و کشته شدن بیش از 2 میلیون ایرانی در جریان اشغال ایران در جنگ جهانی اول، استعمار و استثمار ایران به مدت قریب به دو قرن و در ظهور سلطنت پهلوی، کودتای 28 مرداد، نقش داشت. حمایت از جنگ 8 ساله صدام علیه ملت ایران، میزبانی و حمایت از گروه های تروریستی ضد انقلاب در لندن، همکاری و نظارت بر تحریم های سرکوبگرانه علیه ملت ایران و تعهد این کشور به اجرای تعهدات خود در حمایت از سیاست های ترامپ تحت فشار حداکثری، دروغ عملیات روانی و سوء نیت مداوم رسانه های 24 ساعته ملکه از جمله بی بی سی، ایران اینترنشنال و منوتو برای ناامید کردن و ناامن کردن ایران تنها گوشه ای از کارنامه سیاه دولت انگلیس در تاریخ مدرن ایران است.

  رویترز: غول نفتی چین در حال آماده شدن برای قطع روابط با غرب است

اگرچه انگلیسی ها همچنان در حال اقدام علیه امنیت در ایران هستند، اما دولت و عوامل آن باید بدانند که از زمان تقاطع قاجار و پهلوی نه تنها اوضاع ایران، منطقه و عرصه بین المللی تغییر قابل توجهی کرده است، بلکه خود کشور نیز درگیر آن است. امروزه بحران های بسیاری وجود دارد، انتخاب، خواسته های اسکاتلند برای استقلال و مشکلات دیگر است که اجازه تکرار بدی های گذشته را به آنها نمی دهد.

منبع: نورنیوز

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید