توضیح متهم از تاریخ پیچیده نظامی خود – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، محمدحسین مرادمند درباره بحث سربازی و اینکه گفته می شود بسیج شده است، گفت: یک سری شیطنت ها می شود. من نمی دانم این چیزها از کجا آمده است. برای من غم انگیز است. آقا فرهاد (مجیدی) همیشه خوب می گوید. او گفت: “اگر می خواهید بازیکن بزرگی باشید، همیشه به او گوش دهید و او را نادیده بگیرید.” آنها می خواهند در مقابل استقلال جو ایجاد کنند که من بی توجهی کردم و حرفی نزدم.

وی تاکید کرد: من سرباز نیستم. آخرین بار به اردوی تیم ملی دعوت شدم و از قانون استفاده کردم و تا 30 سالگی قابل استفاده است. البته این قانون هر 6 ماه یکبار تمدید می شود. باید عضو تیم ملی باشد.

مدافع تیم استقلال در ادامه یادآور شد: تاکنون از استثنائات مختلفی مانند معافیت تحصیلی استفاده کرده ام. این اتفاقات باعث شد که به دنبال آزادی از قید وثیقه باشم.

مرادمند در خصوص احتمال انتقال به تیم فجر سپاسی در نیم فصل برای گذراندن خدمت سربازی گفت: هرجا بروم فجر نمی روم!

وی با بیان اینکه از اظهارات مدیرعامل باشگاه فجر درباره خودش ناراحت است، گفت: فجر با پرسپولیس بازی کرد و آنها این دیدار را باختند اما مدیرعامل فجر با من مصاحبه کرد. با پرسپولیس بازی میکنی و میبازی چرا با من مصاحبه میکنی؟

مدافع استقلال درباره اینکه فجر هم تیم بزرگی است، توضیح داد: قصد بی احترامی به فجر را نداشتم. همیشه گفته ام شیراز باید تیم لیگ برتری داشته باشد اما باید به آن احترام بگذارند. ناراحت بودم چون جای خوبی برای صحبت کردن در مورد خودم نبود. باید به آنها احترام گذاشته می شد.

  آخرین اخبار سلامت زهرا چاهمکی - اندیشه معاصر

مرادمند که با استادیوم صحبت می کرد، گفت: هنوز امکان سرباز شدن وجود دارد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257576

دیدگاهتان را بنویسید