توضیحات شهردار منطقه 12 از نقاشی های دیواری بخشی از خانه کودک ناصرخسرو

1087658 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، امیر یزدی شهردار منطقه 12 در واکنش به بیانیه انجمن حمایت از حقوق کودکان مبنی بر دیوارکشی و جداسازی بخشی از خانه کودک ناصرخسرو، گفت: بر اساس این گزارش: به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حفظ و حراست از اموال و املاک شهرداری تهران طی چند ماه گذشته نسبت به صدور دعوتنامه از بهره برداران املاک شهرداری اقدام کرده است.

یزدی هدف از این اقدام را تعیین تکلیف و اخذ مجوزهای مربوطه از معاونت های تخصصی و شورای اسلامی شهر تهران دانست و افزود: انجمن حمایت از کودکان نیز یکی از این ذینفعان بوده و با توجه به بهره برداری از اموال شهرداری، مراحل قانونی استفاده از اموال شهرداری باید رعایت شود

وی ادامه داد: جدای از این، با توجه به اینکه بخشی از ملک مذکور به مساحت 200 مترمربع در اختیار افراد است، پس از بازرسی های متعدد بعدی و اثبات مالکیت و همچنین تهیه نقشه های لازم توسط کارشناس رسمی پزشکی قانونی در خصوص استرداد آن از خانه کودک اقدامات انجام شده است.

شهردار کلب تهران در پایان یادآور شد: این منطقه هیچ اقدامی برای تخلیه و یا ممانعت از فعالیت انجمن انجام نداده است، فقط موضوع ساماندهی این دسته از املاک بر اساس مصوبه مذکور و اخذ مجوزهای لازم در حال اجراست. .

انتهای پیام/4172/

  خبر خوب برای فوتبال دوستان / مطالبات پرداختی؟ - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید