توصیه «ازدواج بین المللی» فضای مجلس را به هم ریخت

در پی صحبت های اخیر رئیس کمیسیون تلفیق حمایت از خانواده و جوانان جمعیت برای ارائه راهکارهایی برای ازدواج دختران مجرد و به ویژه تصمیم گیری در مورد «ازدواج بین المللی»، تعدادی از نمایندگان مجلس در مقابل نماینده مجلس ایستادند. . و از اظهارات وی انتقاد کرد.

توصیه برای

بر اساس گزارش ها اعتدالدر حالی که نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز یکشنبه در حال بررسی لایحه قانون اصلاح قانون تشکیلات و تولید دیوان عدالت اداری بودند، ناگهان نمایندگان در مقابل نماینده امیرحسین بانکیک پور در اصفهان و رئیس کمیسیون تلفیق خانواده مجلس شورای اسلامی حاضر شدند. و حمایت از جوانان بیرون آمدند و از اظهارات اخیر او درباره توصیه هایش در مورد ازدواج بین المللی دختران مجرد انتقاد کردند. انتقادی که به گفته یک خانم، نماینده مجلس با دفاع از نطق بانکی پور مواجه شد.

در پی حضور زنان نماینده مجلس در مقابل صندلی بانکی پور، تعدادی از نمایندگان مرد نیز به جمع حاضران پیوستند و در ابتدا علت انتقاد نمایندگان را جویا شدند. برخی از این نمایندگان زمانی که متوجه شدند بانکی پور چنین اظهارنظری کرده است به شدت اعتراض کردند تا جایی که محمودوند یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی با عصبانیت رو به بانکی پور کرد و گفت: «واقعا چنین حرفی زدی؟ نمایندگان محمودوند به او اطمینان دادند و او را به مجلس دیگری بردند. این پایان انتقادات از بانکی پور نبود، برخی دیگر از نمایندگان مقابل صندلی بانکی پور تجمع کردند و این بار کمال علیپور نماینده گائم شهر با صدای بلند خطاب به بانکی پور گفت: «حرف شما راه حل دارد؟» او در نهایت ابراز پشیمانی کرد.

  کشف راه جدیدی برای درمان انواع سرطان - تفکر مدرن

با آمدن تعدادی از اعضای هیأت رئیسه فضای مجلس آرام شد اما نمایندگان یکی دو گروهی بر صندلی بانکی پور آمدند و علت چنین اظهاراتی را جویا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید