تورم را کنترل کنید، تورم افسارگسیخته توده مردم را کوچک کرده است

حسن لطفی: ملاک بازدید از پروژه ها 50 درصد پیشرفت فیزیکی است، اما در شهرستان هایی که پیشرفت کرده اند پروژه ای راه اندازی نشده است، لذا خواهش می کنم که طرح ها انصاف داشته باشد.

نماینده روزن همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ناگهانی و افسارگسیخته قیمت ها باعث کوچکتر شدن توده کارگران، کارمندان، کارگران و مستمری بگیران و بزرگتر شدن توده ثروتمندان شده است، لذا از شما تقاضا دارم برای کنترل تورم اقدامات لازم را انجام دهید. “

به گزارش ایسنا، حسن لطفی روز پنجشنبه 15 مردادماه در شورای اداری استان همدان که با حضور رئیس جمهور برگزار می شود با قدردانی از سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: ملاک بازدید از پروژه ها 50 درصد پیشرفت فیزیکی است. ، اما در شهرها این پروژه آغاز می شود. هیچ پیشرفتی وجود ندارد، بنابراین خواهش می کنم که برنامه ها عدالت داشته باشند.
نماینده روزن در مجلس بودجه شهرداری ها و دهیاری ها را ناکافی دانست و اظهار داشت: می خواهیم در مصوبات سفر شاهد اعتبار ویژه برای شهرداری ها و دهیاری ها باشیم. دست استانداران خالی است و از شما می خواهیم 500 میلیارد تومان برای آنها تصویب کنید تا مشکلات جزئی را حل کنند.

  رنگ بندی جدید شهرهای 6 آذر 1400 / خروج همه شهرها از وضعیت قرمز!

دیدگاهتان را بنویسید