توان نظامی ما همچنان رو به افزایش است/دشمن در موقعیت دشواری قرار دارد

به مناسبت برگزاری بزرگترین رژه تاریخ ارتش یمن؛

رهبر انصارالله که به مناسبت برگزاری بزرگترین رژه تاریخ ارتش یمن سخنرانی می کرد، گفت: رژه نظامی نیروهای مسلح یمن حامل پیام هایی برای متجاوزان است.

18773 106 فقط خبر

به گزارش گروه منطقه و جهانی خبرگزاری آنا، سید بدر الدین عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن ضمن تشکر از نیروهای مسلح و وزارت دفاع یمن به خاطر رژه امروز، گفت که این رژه ها حمل یک پیام؛ این پیام این است که ما به افزایش توان نظامی خود برای مقابله با متجاوزان و دشمنان ادامه خواهیم داد.

وی شامگاه پنج شنبه با بیان اینکه گسترش و تقویت ارتش ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: این رژه ها و مانورها موجب آرامش مردم ما و پیامی برای دشمنان طمعکار و متجاوز است.

رهبر انصارالله یمن گفت: رژه هایی که برگزار شد بخشی از تشکیلات و یگان های ارتش بود وگرنه ده ها هزار سرباز ارتش در خط مقدم دفاع و نگهبانی از مرزها حضور دارند.

سید بدرالدین حوثی گفت: امروز دشمن واقعاً دچار مشکل شده است زیرا مردم ما به همراه ارتش وفادار خود مصمم هستند که متجاوزان و دشمنان را عقب برانند و به اشغال کشور خود پایان دهند.

وی تاکید کرد: تلاش دشمنان برای جدا کردن کشورمان از مواضع اساسی در امور امت و مسئله فلسطین در رأس آنها ناکام مانده است.

رهبر انقلاب یمن گفتند ما می خواهیم ائتلاف متجاوز از این واقعیت درس بگیرد که اهدافش در اشغال کشور ما و تسلط بر مردم یمن محقق نشده است.

مهدی المشاط: ما به تعداد و تجهیزات خود افتخار نمی کنیم، بلکه به روحیه جهادی خود افتخار می کنیم.

  رئیسی: نگاه امام به مردم تشریفاتی نیست/ عدالت گفتنی آسان نیست - اندیشه مدرن

رئیس شورای عالی سیاسی و فرمانده کل نیروهای مسلح یمن در مراسم رژه ارتش این کشور گفت: ما هرگز به نیروها، ابزار و تجهیزات خود افتخار نخواهیم کرد. زیرا ما ایمان داریم و به او توکل می کنیم و به او توکل می کنیم.بعد از خدا بالاترین مرتبه عقل و ایمان و روحیه جهادی است. ما به آنها افتخار می کنیم.

25 هزار نفر در رژه نظامی ارتش یمن شرکت کردند

شبکه المیادین به نقل از منابع مشخص در یمن از شرکت ۲۵ هزار نفر از نیروهای مسلح این کشور در رژه امروز خبر داد.

دو سرنوشت برای پرچم جمهوری یمن؛ احترام و توهین

در حالی که رژه بزرگ ارتش یمن در استان ساحلی حدیده برگزار شد و پرچم بزرگ جمهوری یمن (یمن متحد) در میدان این شهر در اهتزاز بود، شبه نظامیان تحت حمایت امارات در مناطق اشغالی امروز زیر پا گذاشتند. و به پرچم جمهوری یمن توهین کرد این موضوع باعث ناراحتی مقامات نزدیک به دولت فراری شد.

جنگنده های مرتبط با امارات و عربستان سعودی با طرحی عمومی برای تقسیم یمن، پرچم یمن جنوبی را در مناطق تحت اشغال خود به نمایش می گذارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید