توانمندسازی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برای گذر از یادگیری مبتنی بر حافظه

1073954 فقط خبر

فاطمه حمیدی فر – مدیرکل پژوهشی و تحصیلات تکمیلی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره برگزاری چهارمین مرحله از دوره های توانمندسازی معلم با بیش از 30 دوره آموزشی برای اعضای هیأت علمی در حوزه‌های علوم انسانی و افتخاری اعلام کرد و گفت: این مرحله از دوره‌های توانمندسازی معلمان از اواخر مرداد ماه 1401 آغاز و تا شهریور ادامه خواهد داشت.

وی گفت: این دوره توانمندسازی به صورت آنلاین با همکاری بلوک الکترونیکی برگزار می شود. در پایان دوره ها و در صورت حضور کامل شرکت کنندگان در کلاس ها به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا می شود.

مدیرکل پژوهشی و تحصیلات تکمیلی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: علاوه بر دروس مذکور سلسله نشست هایی با حضور حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه با حضور حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه برگزار می شود. همچنین دو عنوان کتاب «فلسفه علم، فناوری و جامعه» ویژه اساتید و تبیین نظریه‌پردازی برای اعضای هیات علمی با عنوان علمی استاد و استادیار در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

حمیدی فر ادامه داد: همچنین کارگاه های آموزشی در زمینه یادگیری عمیق با حضور آقای محمد نیرو برای توانمندسازی مربیان در تفکر عمیق و گذر از یادگیری مبتنی بر حافظه به یادگیری عمیق برگزار می شود.

انتهای پیام/4040/

  در پی محاصره دفتر نخست وزیری در سریلانکا وضعیت فوق العاده اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید