تهیه شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید فطر

1068161 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگ شبکه آنا سلطان، برنامه روابط عمومی شبکه دو سیما، در برنامه بردگی و عید سعید فطر، گروه آموزشی نماز با شکوه عید سعید فطر را از قم و حرم حضرت معصومه پخش می کند. این برنامه به تهیه کنندگی سعید پورفرج دوشنبه ساعت 19:30 پخش می شود.

سریال خانه نارنجی کاری از گروه خانواده است، عنوان تدارکاتی دیگری که در این جدول قابل مشاهده است. این مجموعه نمایش به تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری فضایی فانتزی و کمدی دارد. پدربزرگ و مادربزرگ در یک خانه قدیمی سه طبقه با فرزندان خود زندگی می کنند. در یک قانون نانوشته در این خانواده با وضعیت مالی متوسط، پذیرفته شده است که هر زوج چهار فرزند داشته باشد. در همین حال گوشه حیاط یک فولکس واگن قدیمی پارک شده که در هر قسمت از ماجراهای این خانواده می گوید. «خانه پرتقال ها» از دوشنبه هر روز ساعت 19:40 پخش می شود.

«در پناه عشق» یکی دیگر از کارهای گروه خانواده به تهیه کنندگی احسان ارغوانی و اجرای مژده لواسانی است که افراد موفق را به مشاغل خاص دعوت می کند. یکی از اهداف این برنامه ترویج روحیه امید به زندگی است که در روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:30 به ویژه در ایام عید سعید فطر پخش می شود.

«مردم خوب شهر» در برنامه افطاری شبکه دو به تهیه کنندگی علیرضا کریمی و اجرای محمد سلوکی به مناسبت عید سعید فطر میزبان خیرین و خیرین یکی دیگر از استان های کشورمان است. این برنامه با ارائه طرح خانواده معنوی گام موثری در بحث نگهداری از ایتام در سراسر کشور برداشت. آخرین قسمت این برنامه یکشنبه ساعت 19:20 پخش می شود.

  چرا هوس نمک داریم؟ - اندیشه معاصر

مجله تصویری «تعزیه» به تهیه کنندگی عرفان احتشامی نیز به مناسبت عید سعید قربان در فضایی شاد و پرنشاط به موضوع مثبت اندیشی در زندگی می پردازد و مشتمل بر بخش های مختلف کوتاهی است که با یک مطلب تقدیم مخاطبان می شود. بخش تئاتر، بازتولید موسیقی، برنامه های کوتاه جذاب و… این برنامه دوشنبه ها ساعت 13:30 و سه شنبه و چهارشنبه ساعت 12:30 پخش می شود.

گروه اجتماعی با دو برنامه «چهره به چهره» و «فهر فیروزان» مخاطبان این شبکه را همراهی می کند. ویژه برنامه «چهره به چهره» به تهیه کنندگی مهدی بابایی و اجرای امیرعلی دانایی که با دعوت از مهمانان مختلف همراه است، شامل چند بخش است و در قسمت های مختلف این برنامه به فضای پرنشاط عید می پردازد. این برنامه روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 23:30 پخش می شود.

همچنین برنامه فخر فیروزان که توسط مذهب شیعه به مناسبت عید سعید فطر ایجاد شده است به بررسی ادبیات فارسی در قالب مضامین دینی می پردازد. کارشناس این برنامه هادی ساعدی کیاسری است. از جمله قسمت های این برنامه می توان به دعوت شاعری از کشمیر هندوستان از سید عبدالله حسینی و خوانندگانی چون عبدالرسول کارگشا و حسین فدیان مجری آهنگ معروف عید آمد و عید آمد اشاره کرد. این برنامه دوشنبه ساعت 14:55 از این شبکه پخش می شود.

گروه علم و اقتصاد همچنین با برنامه های نمادو به تهیه کنندگی هادی هدی گزارش هایی را از برگزاری نماز عید سعید فطر در سراسر کشور تهیه کرده است که در فواصل زمانی مختلف و مسابقه تلفنی دو در دو به تهیه کنندگی مجتبی ارائه می شود. همانند شب های گذشته صدخسروی و با اجرای کیمیا گیلانی حوالی ساعت 22:00 روی آنتن می رود.

  ژست استقلالی های فرهاد را شگفت زده کرد/ واکنش جالب - تفکر مدرن

گروه کودک و نوجوان نیز با خبرهای خود به استقبال این عید رفتند. برنامه «خداوند مهربان» علی اکبر زکاری با اجرای ملیکا زارعی در آستانه عید سعید فطر به صورت زنده پخش می شود. این عید با حضور کودکان با ایجاد فضایی پرنشاط از حضور مهمانان پیشرو و محبوب کودکان بهره می برد. از قسمت های مختلف این برنامه می توان به شعر، موسیقی، مسابقه، اجرای گروه های مختلف سرود و قسمت نمایشی اشاره کرد. «چه خدای مهربان» دوشنبه از ساعت 12:00 و سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 14:50 در برنامه این شبکه است.

«جمعون جمعه» به تهیه کنندگی مهران میرصالحی و اجرای محمد مسلمی با ارائه مشاغل و حرفه های مختلف و دعوت از افراد مناسب این حرفه به همراه فرزندشان و همچنین پخش اپیزودهای نمایشی و شاد دوشنبه و سه شنبه از شبکه دو پخش می شود. ساعت 11 صبح از جمله بازیگران این سریال می توان به بازماندگان علی سلیمانی، شهرام عبدلی، لاله صبوری، یوسف کرمی، عبد آتشانی، محمد اسماعیلی، بهرام سروری نژاد و هادی ولیلو اشاره کرد.

گزیده هایی از مجموعه کلاه قرمزی دوشنبه تا 10:30 صبح و سه شنبه تا جمعه از ساعت 19:50 پخش می شود.

«دست کی بالا» به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی ساعت 9 صبح دوشنبه عید سعید فطر ساعت 9 صبح با اجرای عمو بهروز و قصه گویی گیتی خانم و شیرین کاری های گیتی پخش می شود. خانم.دو عروسک زاغک و توتک. سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 09:40 پخش می شود.

همچنین به مناسبت عید سعید فطر فیلم هایی در ژانرهای خانوادگی، طنز، ماجرایی، انیمیشن و … نقد و بررسی شد تا لحظات مفرحی برای خانواده ها فراهم شود. فیلم‌های باز، ده روز بدون مادر، رابطه، جورج کنجکاو، 50 سالگی، معاف از مالیات، ایوان شگفت‌انگیز، پیله و پروانه.

  قیمت روز خودروهای سایپا در روز شنبه 10 دی 1392 + جدول - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4104/

دیدگاهتان را بنویسید