تهران در حال خنک شدن است

30549 585 فقط خبر

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران تا پنج روز آینده آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود و از روز شنبه (دوم مهرماه) کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، بر اساس بررسی داده های هواشناسی و نقشه های پیش یابی، هوای استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد در برخی ساعات به ویژه بعدازظهر در استان تهران پیش بینی می شود. نیمه جنوبی، در نقاطی سرعت وزش باد همراه با غبار و غبار پیش بینی می شود.

امروز و فردا (30 و 31 شهریور ماه) در مناطق مرتفع استان به ویژه نواحی مرتفع شرقی گاهی با رگبار پراکنده همراه با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

روز پنجشنبه (31 شهریور ماه) وزش باد شدید و گرد و خاک و کاهش نسبی کیفیت هوا در استان به ویژه در نواحی جنوبی و غربی پیش بینی می شود.

افزایش نسبی دما تا روز جمعه (اول مهر) و کاهش نسبی دما از شنبه هفته آینده (دوم مهر) پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 37 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته ثبت شد.

آسمان تهران فردا (31 شهریور) کمی ابری و در بعدازظهر وزش باد شدید و گرد و خاک با کمینه دمای 23 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و روز جمعه (1 مهر) کمی ابری و غبارآلود و وزش باد در نقاطی با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 36 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

  تمدید ساعت کاری ادارات در آبان ماه + ساعت کاری مدارس و بانک ها

دیدگاهتان را بنویسید