تهران داره گرم میشه

33295 772 فقط خبر

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، هوای این استان تا پایان هفته صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک و افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز و فردا (15 و 18 مهرماه) صاف تا نیمه ابری، در نقاطی وزش باد و در برخی مناطق وزش باد است. همراه با مه صبحگاهی و در نقاطی در ارتفاعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.

در روزهای جمعه و شنبه (18 و 18 مهرماه) به ویژه در نیمه غربی و جنوبی منطقه وزش باد شدید در مقاطعی و در نقاط مستعد همراه با خیزش موقت گرد و غبار و کاهش نسبی کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می شود.

از ساعات بعدازظهر روز شنبه (18 مهر) در نیمه شمالی استان به ویژه مناطق مرتفع استان با رگبار پراکنده و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

از امروز تا پایان هفته جاری افزایش نسبی دما خواهیم داشت و در روز شنبه دمای هوا بین 3 تا 4 درجه کاهش می یابد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 34 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (18 مهرماه) در صبح صاف و ابری و در نقاطی وزش باد با کمینه دمای 21 و حداکثر 34 درجه سانتیگراد و در روز جمعه (18 مهرماه) صاف و در جاهایی با حداقل وزش باد. دمای 20 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد.

  شناسایی 1480 بیماری جدید عروق کرونر در کشور / 31 فوتی شب گذشته - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید