تهدید سرمربی مس رفسنجان عملی نشد + عکس

42498 687 فقط خبر

سرمربی مس رفسنجان در دیدار با پرسپولیس داور را تهدید کرد اما او به قولش عمل کرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دیدار تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی بدون تماشاگر آغاز شد.

* قبل از شروع بازی حامد لک به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و یحیی گل محمدی را در آغوش گرفت. میثم تیموری و حسن جعفری دیگر بازیکنان مسی بودند که روی نیمکت پایتخت نشستند.

* در همان دقیقه اول بازی، یورگن لوکادیا پاس بسیار خوبی را به مهدی ترابی مقابل دروازه مس رفسنجان زد که شماره 9 پرسپولیس از فرصت ایجاد شده استفاده نکرد تا بعد از دیدار با تراکتور لوکادیا ناراحت شد. ترابی برای دومین بار.

* مس رفسنجان تعدادی از اعضای کادر فنی خود را روی سکوهای ورزشگاه آزادی قرار داده است و آنها با صدای بلند به تصمیمات داور که به ضرر تیمشان است اعتراض می کنند که این کار توسط پرسپولیس انجام نمی شود.

تهدید سرمربی مس رفسنجان محقق نشد/ موفق باشید پرسپولیس
تهدید سرمربی مس رفسنجان محقق نشد/ موفق باشید پرسپولیس

* در دقیقه 36 بازی پرسپولیس و مس رفسنجان بین وحید امیری و حسن جعفری برخورد شد و با توجه به اخطار شماره 19 پرسپولیس، اعضای کادر فنی مس قضاوت کردند که داور باید به نفع بازی خطا اعلام کند. تیم آنها، کارت امیری زرد دوم باید صاف شود و اخراج شود.

در همین حال محمد ربیعی داور مسابقه را تهدید کرد و فریاد زد که اگر بازیکن پرسپولیس اخراج نشود تیمش را از زمین خارج می کند.
پس از صحبت با خط نما و همچنین ناظر بازی، داور به دلیل اعتراض یکی از اعضای کادر فنی مس، خطایی را به نفع پرسپولیس اعلام کرد و به آنها کارت زرد داد.
جالب اینجاست که ربیعی که در پایان نیمه اول با کمک داور صحبت می کرد، یادآوری کرد که او تیمش را تهدید به اخراج کرده است.

  آغاز اردوی تیم ملی بدون حضور وزنه برداران معترض/ سعید علی حسینی: به دنبال بازگشت تیم ملی هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید